Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék a saját tempómban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék a saját tempómban ismerkedni? (találok vajon még valakit,akinek ehhez van türelme?)

Figyelt kérdés

Elég nehezen lelkesedő, flegmatikus férfi vagyok, nagyon lassan alakul ki bennem minden. Viszont ha elég időt együtt töltök valakivel, fokozatosan egyre inkább elkezd érdekelni. Csak hát a többségnek ezt nincs türelme kivárni.

Nem bírom az erőltetett dolgokat, vagy amikor a másik ki akarja kényszeríteni, hogy már az első randin összejöjjünk, nem bírom ezt a rohanást, elriasztanak az ilyen lányok. Márpedig ez a két forgatókönyv van, hogy vagy túl nyomulós a lány és engem ez kiábrándít, vagy pedig pont olyan, aki nekem szimpatikus és el is indul az ismerkedési folyamat,de aztán egyszer csak a másik megszakítja és összejön olyannal,akit sokkal könnyebben megkaphat.

Nem értem, miért siet mindenki, mi ez a rohanás?

Vagy lehet én vagyok túlságosan belassulva?

Mindenesetre ez a direkt ismerkedés nem nekem való, nagy baráti társaságom nincs, vagy akiket ismerek párban vannak. Jó lenne, ha lenne egy társaság ahova nem direkt ismerkedni járnak emberek és ott fokozatosan több esély lenne, hogy kialakuljon valami, mert nem érezném azt a kényszert, hogy a másik mindenáron kapcsolatot akar.


2021. szept. 17. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igen az indirekt ismerkedés jó ötlet. Ahol nem erre van kiélezve a dolog.


Másrészt ezt el lehet mondani az elejen is. Hogy te ilyen vagy. És akkor legalább a másik is tudja hogy hányadán álltok.


Egyébként én valahol megértelek. Az életemben (ami eddig nem túl hosszú) többségében voltak a hosszasan kialakult érdeklődések majd vonzalmak. Nem lehet mindent siettetni. Számomra ezek valahol értékesebbek is ahol fokozatosan jössz rá arra hogy mennyire is érdekel a másik.

2021. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy ideje már leszögezem az elején, és sok esetben ezzel véget is ér a történet.

Nem tudok úgy kapcsolatot kialakítani, hogy nem ismertem meg előtte a másikat, nálam az ismerkedés egy folyamat, 2-3 találkozó után nem tudom eldönteni, hogy a másikkal összejönnék e vagy sem. A többség viszont ennyi alapján már eldönti és vagy elkezd nyomulni, vagy megszakítja a folyamatot,ami még szinte el se indult. Mintha nem is engem akarnának megismerni, csak simán egy kapcsolatot akarnának, max van néhány bevásárlólista szerű felszínes elvárásuk és ha azoknak pont megfelelek akkor rámmásznak, ha meg nem,akkor közlik, hogy ők nem tudják velem elképzelni. Nekem nincsenek ilyen konkrét elvárásaim, engem max a másik értelmi és érzelmi intelligenciája érdekel, hogy jól tudom e érezni magam vele és egy hullámhosszon vagyunk e szellemi,lelki,fizikai értelemben.

2021. szept. 17. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Gondolom, fiatal és hasonló korúakkal ismerkedsz. Elég jellemző ez manapság, hogy mindegy, csak legyen valaki, akivel összejöhetnek. Te meg pont belenyúlhattál az ilyenekbe. Szerintem is az lenne jobb, ha nem direktbe menne a dolog. Valami hobbid nincs, vagy nem űzöl valami sportot? Akkor eljárhatnál olyan helyekre is.
2021. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
29 vagyok, sportolni szoktam, de leginkább egyedül kondizom vagy futok, vagy nyáron a Balatonnál szörfözök, télen síleni járok el, meg utazgatni sokfelé szoktam, néha megismerek új embereket, de valahogy aztán nem találkozok velük olyan rendszerességgel, hogy abból bármi is kialakuljon.
2021. szept. 17. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi a libidód az riasztja el a nőket.
2021. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A libidóm sztem a hangulatomtól függően változik, depresszív időszakokban alacsonyabb, egyébként nincs vele gond.
2021. szept. 17. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az a természetes, ha valaki már kezdeti státuszban lelkes.

Én sem szeretem elsietni a dolgokat, nekem is sok idő kell, hogy el tudjam dönteni, hogy biztosan akarok-e valamit az adott illetőtől.

Viszont azt már érzed az elején is, hogy mennyire szimpatikus, és ha az, akkor én kimutatom, és azt várom, hogy a másik is kimutassa.

Szerintem azzal is lehet a gond, hogy nem mutatsz elég lelkesedést és érdeklődést így, a nőknek pedig ez nem túl vonzó. Tök normális, hogy bizonytalan vagy sokáig az elején, én sem értem azokat, akik rögtön bárkibe belezúgnak teljesen 2 randi után, de ettől függetlenül azt látni kell a másikon, hogy nagyon szeretne megismerni. Ha flegmatikus vagy, lassan haladsz, az elijesztheti a másikt, mert senki sem akarja azt érezni, hogy “Vajon tetszem a másiknak egyáltalán?”. Főleg nőként, nem ez a megszokott.


Úgyhogy én azt tudnám tanácsolni, hogy ha nagyon szimpatikus neked egy lány, akkor haladj a te tempódban, de azért mutasd neki az érdeklődésedet. Nem azt kell éreztetni vele, hogy össze akarsz jönni vele, hanem, hogy komolyan meg szeretnéd ismerni, érdekel, mint ember. Bár nem tudom pontosan, hogy hogyan viselkedsz ismerkedéskor, a leírtak alapján képzeltem el.


Azoknak a lányoknak, akik pedig el akarják sietni, szerintem adhatsz még esélyt, csak mindenképp kommunikáld le, hogy te milyen vagy és hogyan éled meg ezt a folyamatot és hogyan szeretnéd te kezelni az ismerkedést. De ne 1-2 szóban intézd el, mert akkor egy gyáva kis visszautasításnak is vehetik simán. Sokan kamuzzák azt, hogy nekik ez gyors, még nem szeretnének ilyen hirtelen kapcsolatot, még idő kell, közben pedig csak az adott személyben bizonytalanok teljesen.

2021. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!