Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem akarok találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok találkozni többet az első randi után akkor hogyan mondjam meg anélkül hogy megbántanám?

Figyelt kérdés

Általában kitalálok valamit hogy pl beteg lettem stb.


Mert amikor egyenesen megmondtam hogy én még tovább keresnék mert úgy érzem nem ő rá vágyom és más embereket is szeretnék megismerni akkor annak sértődés a vége. És jönnek a kérdéseikkel hogy de miért? Én meg tényleg sajnálom, nem szeretném megbántani de nem tudom ilyenkor mit lehetne mondani.


Nem tudom esetleg az félreérthető e ha annak ellenére hogy az első 5 percben rájövök hogy nem szeretnék többet találkozni mégis "végig csinálom" a randit és igyekszem kedves lenni velük.


27/f


2021. szept. 18. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kell válaszolni a 'de miért?' kérdésre. Nem egymást keressük, és kész. Legyél őszinte. Érthető, ha a másik félnek ez rosszul esik, de nem tudsz mit csinálni.
2021. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megindokolni. A sértődés néha elkerülhetetlen.
2021. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A beteg lettem eleve hülyeség, hiszen pár nap, 1 hét múlva újra találkozhatnátok. Akkor még tovább sunnyognod kell.

Randi utáni napon megírod, hogy köszönöd a randit, de úgy érzed, hogy nem illenétek össze.

2021. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Mondd neki, hogy te inkább egyedül szeretnél lenni és nem szeretnél senkit se magad mellé, és nem vele van a baj. Tipikus pasis dolog, hogy ilyenkor sem adjál fel legtöbben, de ilyenkor meg csak simán ne írj neki vissza meg ne vedd fel neki a telefont.
2021. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Mondd neki, hogy te inkább egyedül szeretnél lenni és nem szeretnél senkit se magad mellé, és nem vele van a baj. Tipikus pasis dolog, hogy ilyenkor sem adjál fel legtöbben, de ilyenkor meg csak simán ne írj neki vissza meg ne vedd fel neki a telefont."


Szia! Nem vagyok homokos.

2021. szept. 18. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell azt várni, hogy ne bántsa ez a másikat. Mert ha ő szeretné tovább és te nem az normális, hogy fáj. Szóval ne az legyen a cél, hogy ne bántsa.


Szerintem magadról beszélj ne arról, hogy vele mi a gond, mert valószínűleg semmi csak épp nem váltódott ki benned, amit kerestél. Szóval szerintem mondj valami olyat, hogy jól érezted magad, de nem érezted azt, hogy így húzna ez a dolog párkapcsolatként. Szerintem általában nem tudjuk úgy sem a konkrét miérteket.

2021. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megbántani, mondd azt, hogy bocsi, de a jövőképünk nem egyezik.
2021. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!