Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem készítesz ki,lehet,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem készítesz ki,lehet,hogy tudnék érzelmeket táplálni irántad. Hogy értelmezed?

Figyelt kérdés
Arra mondta,hogy sokszor elgurult a gyógyszerem,pl amikor a haverjai programjához igazította a randinkat,vagy elment üzleti útra az apjával,amit az utolsó pillanatban tudtam meg. Ezek nem estek jól és akkor beindultam. Mondtam,írtam, stb. O meg hisztisnek tartott. Nála az érzelmek lassabbak, 7 hónapja vagyunk együtt,vagyis randizunk.
2021. szept. 18. 19:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondta,hogy kedvel,de neki sok idő míg tovabbfejlodik és ezek nem tesznek jót,ahogy reagálok elmondása szerint. Ok,de ő se viselkedik a legmegfelelőbben szerintem
2021. szept. 18. 19:54
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

7 hónap rengeteg idő. Annyi eleg ahhoz, hogy kialakuljanak érzelmek. Azt akarja, hogy csendben marajd, ne problémázz és beigéri a jutalomfalatot, hogy majd akkor emberszámba vesz.

Nem fog. Talonban tart

2021. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom ezt arra érti, hogy türelmesebb legyél vele, meg legyél alkalmazkodóbb és ne húzd fel magad az ilyen dolgokon. Velem amúgy az exem ugyan ezt csinálta. Mindent az utolsó pillanatban mondott el vagy mondott le de program kezdete előtt fél órával. Illetve a találkozókat úgy hozta össze, hogy a haverok is ott voltak vagy pl előadta, hogy velem akar aludni erre kiderült, hogy csak azért jött este, mert hajnalban a haverjával ment fotózgatni és innen kényelmesebb volt elindulni.
2021. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked itt hallgass a neved...
2021. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!