Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Melyik öltözködés jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik öltözködés jön be nektek a legjobban:sportos, ribis : P, a legújabb divat szerinti stb. hm? Linkeljetek is légyszi : )

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Olyan sportos-ribis, ami a legújabb divat szerint tolja.
2010. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
nekem a naked version
2010. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ami nőies és jól áll neki, kicsit legyen divatos, mondjuk tök mind1 én meg nem fogom tudni mondani hogy a legújabb divat e :D Ne legyen Ribis, csak ha egy éjszakás kalandot akar, de ha a csajom akkor meg főleg ne max sexnél szerepjáték gyanánt :)
2010. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát én mostanában a csajokon az ilyen naon bő cuccokat látok, hát az eszméletlen s*ar és a haverok is egyetértenek velem. Szerintem egy csajon a feszülős cuccok nagyon vonzóak tudnak lenni, olyasmi ami kiemeli a vonalait :D
2010. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akár :P

[link]

2010. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi fiúk :) , hát az utolsó :D ... hm... hát nagyon sexi :D
2010. szept. 1. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Sportos, ribis, goth, miniszoknya, feszülős... nem tudom elég sok tetszik, de attól si függ, hogy az adott lány hogy néz ki.

21F

2010. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyik se ezek közül. mindenkinek más. nekem pl az alternativ,egyedi öltözködés és nem kell a legújabb divatok szerint.

18f

2010. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is:P

De am a scene-s csajok nagyon bajönnek öltözékileg, meg úgy általába arcra is

és 19/F

2010. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell a lányokon semmi extra öltözet egy normális farmer egy sima felsővel és kész.

De ha néha sportosan öltözik az is tetszik.

2010. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!