Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett,hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett,hogy ennyire másmilyen lett?

Figyelt kérdés
Múlt héten találkoztunk egy lánnyal, és egészen jól alakult, hazafelé kísérve ő kérdezte jól éreztem e magam és hogy legyen e következő. A hétre beszéltük és még előző nap írtam is rá, hogy hol és mikor talizzunk, amire még akkor mondta, hogy okés. A randira nem jött el, azt mondta, hogy buliban voltak és rosszul lett (ezt már csak következő nap irta).Azóta nem igen beszélünk, illetve nem reagál már az üzeneteket, mint pár napja. Tanácstalan vagyok,hogy mi miatt lehetett ez a nagy változás.

2021. okt. 7. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokminden lehet..


Lett valaki más neki?

Nem érezte olyan jól magát?

Fel szedte valaki a buliba?

2021. okt. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Tul hamar becsicskiltál.

Eleinte még ugy érezte nem biztos hogy megkaphatna elkezdett kaparni aztan rajott hogy mégis konnyen kaphato vagy. Ez meg az incelek védjegye..

2021. okt. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Összejött valakivel a buliban/ megtetszett neki valaki.
2021. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Összejött valakivel a buliban.
2021. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!