Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt idáig életed legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt idáig életed legrosszabb randi élménye?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Eroszakoskodott velem, iszonyatosan berúgott es kiderult, hogy egyebkent tartos párkapcsolatban él. Online amúgy tok normalis volt.
2021. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Mikor kiderult h toke van a menyasszonynak :)
2021. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig beszélgettünk, mindketten vonzódtunk egymáshoz, amikor pedig meglátott, teljesen kiábrándult belőlem. Gyakori eset, szerencsére ennél rosszabb élményem nem volt. :D
2021. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
A hőgyike elfelejtett megfürdeni, hajat mosni és a ruháját kimosni, de azt is elfelejtette előre közölni, hogy csöveses szerepjátékra készüljek. 😆🤢🤮😆
2021. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
#4 Nem lehet hogy elotte elkuldted neki a nefurgyele videot youtubeon es o pedig komolyan vette? :)
2021. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

budos volt (nem annyira, de erzodott rajta, hogy izzadt es nem tiszta a polo, amiben eljott) es kesobb eszrevettem, hogy az also fogsora is diszkreten rohad.

amikor meg akarta simogatni az arcomat, elhuzodtam, erre megkerdezte, hogy mindig ilyen zarkozott vagyok-e vagy csak vele? amugy meg vegig magat fenyezte, hogy o mennyire becsuletes es oszinte ember es mindenkinek a szemebe mondja inkabb az igazat, nem kamuzik stb, erre mikor randi utan oszinten megirtam neki, hogy nem erzem a folytatast, elhordott mindennek es a halalomat kivanta.

2021. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Asszem emlékeznék rá, ha így lett volna... 😆

2021. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Az utolso csepp a pohárban


Randiztam az egyikkel, kiderult hogy sacc 100 kg-t tagadott "csak"le (korabban online)


Aztan a masikkal, kiderult hogy sacc olyan 20 évet tagadott le


Aztán olyannal is (2 srac is)akirol kiderult hogy bnője van, igy en kapásbol csak vmi masodlagos annyira nem fontos helyről indulnék csak, nem is szakadtak meg hogy találkozzunk ujra, ha lenne szex oke nekik de abba se tettek semmit


A kovetkezo meg tajszolasos es bokavillantos munkásruhában jött


Itt indultam el már kb könnyekkel haza, hogy nincs egy normalis pasi.


Azota voltak ugyan barátaim (megalkuvas alapon mondjuk ők is), de már megint nincs.

Regizni se merek.

2021. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyített a lány, el se jött a randira és amikor én már ott voltam és kérdeztem hol van még akkor is össze-vissza hazudozott.
2021. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
A csaj a 2. randi előtt még a lakótársaival bedobott pár felest..
2021. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!