Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam vissza akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza akit szeretek mást választott?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy megismertem nemrég 1 lányt. Bejön nekem, énis neki. A probléma ott kezdődik hogy hajt rá 1 másik srác is akit már régebb óta ismer és azidő alatt közelebb került hozzá mint én. Találkozgattunk és tényleg jól elvoltunk szal valamit biztos érez irántam. Azonban ma bejelentette hogy nem engem hanem a másik srácot választja ami elég rosszul esett:S De elterveztem hogy vissza akarom hódítani. De nemtom mit tegyek ilyen helyzetben... Legyek rámenős és igyekezzek minél többször találkozni vele vagycsak mosolygósan tűrjem?:S nemhiszem hogy az utóbbit kéne de szerintetek mit? Milyen hangulatba beszéljek vele ezekután? Nagyon örülök a hasznos válaszoknak, sokat segítenek:) Köszi!
2010. szept. 2. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A klasszikus módszer, hogy kihívod a másik srácot a hóra és megagyalod. Ezzel elkápráztatod a nőt, aki a karjaidba omlik.
2010. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
valószínű...
2010. szept. 2. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Cselekedj saját belátásod szerint, de szerintem ne fuss olyan busz után, ami nem vesz fel. Van még szerintem a környezetedben olyan lány, aki téged választana, nem pedig mást. Ha mégis úgy döntesz, hogy megpróbálod visszahódítani, sok sikert hozzá!
2010. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a kérdésből kihgytam a "de" szócskát bocsi...szóval "de mást választott"
2010. szept. 2. 15:44
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen! mégtöbb válasznak örülnék:)
2010. szept. 2. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye sokáig. Van rajta kívül egymillió nő. Adj időt magadnak, hogy erre rájöjj.
2010. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem hagyd,lehet majd 1kis idő elteltével rájön a lány hogy rosszul döntött...De tényleg nem csak 1 csaj van a világon.Most erre azt fogod írni,hogy de ő több mint "csak 1 lány",dehát csaj vagyok tudom hogy milyenek vagyunk nagyjából...Szóval szerintem nézz körül,hátha van másik is aki majd jobban érdekel mit ő és aki majd téged választ!
2010. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:)
2010. szept. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!