Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha találkoznál egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkoznál egy olyan emberrel, akivel szinte 90%-ig hasonlítotok, de roma lenne..gondot okozna hogy folytasd vele az ismerkedést?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Férfiként nem
Nőként nem
Férfiként igen
Nőként igen
32 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én férfiként arra szavaznék hogy nem jelentene gondot..
2021. okt. 17. 21:06
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ki sem derülne, hogy mennyire hasonlítunk.
2021. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedek én eszkimóval is, de romával soha.
2021. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, nem fogok ugy élni mint ők, állandóan üvöltve meg ilyenek.
2021. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a 90%-os hasonlítást belső tulajdonságokra vonatkozóan is teljesen kizártnak tartom. Alapvető mentalitásbeli ELLENTÉTEK (nem csak simán különbségek) miatt. Hány olyan roma apa van szerinted, aki az általa elolvasott történelmi regényből évek múltán is teljes bekezdéseket tud szó szerint idézni? Hány romábanvan meg az objektív, pártatlan véleményformálásra való igény és törekvés? Hány roma családnak van közel 2000 kötetre rúgó könyvtára? Kulturált rokonságról nem beszélve.
2021. okt. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A mai napig egy roma sracra gondolok.

Ahogy velem bánt, ahogy hozzám állt azt imádtam. Mindenben amit akartam. De hát tudtam, hogy ez nem működhet.

Nem fogadna el a csaladom, elobb utobb kibuknak a különbségek. Szóval igen, nagyon akartam (sot talan még akarom is), de megszakitottam az ismerkedést.

2021. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Roma programozó kollégám még nem volt. Nő sem az utóbbi 12 évben.
2021. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem amikor egy ilyen kérdésnél rómáról van szó akkor nyilván nem a telepi kisebbségre vagy gettokra kell gondolni, ha nem arra a kicsi kis % -ra, akik általában nem törzsgyökeres cigányok .Attól hogy valaki fehér, fekete, barna, kreol ,sárga önmagában még nem lesz rossz ember, a környezet ahol szocializálódott és a nevelés amit kapott fogja meghatározni a személyiségének fejlődését .


'Hány roma családnak van közel 2000 kötetre rúgó könyvtára"


Az átlagosan embereknek nincs ennyi kötete ... Megmutattad milyen okos lehet egy bölcsész ..

2021. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Átlagosan az embereknek nincs ennyi kötete*
2021. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy 90%-ig hasonlítanék egy romához. De ha így is lenne, nem lenne alkalom, hogy kiderüljön.
2021. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!