Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Romanticus szöveggel bevágódná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romanticus szöveggel bevágódnák nálatok, csajszikák és hölgyleányok?

Figyelt kérdés

Ha már a battle rappem nem jött be, a romanticus énem felvillantgatásával jobb pontokat szereznék nálatok? Mondjuk ha randi folyamán rápillantanák epekedő és kéjsóvár tekintettel a dekoltázsotokra, majd csillogó tekintetetekre, és bugyinedvesítő baritone hangon ezt szavalnám:

"Beléd hatolnák forrón és jó mélyen,

Veled huncutkodnák minden egyes éjen.

Lelkemben a szenvedélyek máglyatűzként égnek,

Elsőrendű jelölt volnál sexy feleségnek."



2021. okt. 19. 11:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
5# Hát, ezért én nem fizetnék.
2021. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem te szoktál lágymányos környékén verseket árulni az utcán? Nemrég még arrafele mászkált egy költőféleség, ő beszélt így. :D
2021. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12 😄😄😄
2021. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Inkább a hardkór battle reppet nyomasd, az Stylusosabb és a hölgyikék bugyija magát szaggatja le ilyen utcai eszességekkel megáldott gentleman-es odapuncholás hatására.
2021. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az epekedőt epekőnek olvastam :D
2021. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
És az a durva, hogy ezekkel összefuthatsz az utcán is. És még az is lehet, hogy normálisan viselkedik, te meg beleszeretsz, aztán kiderül hogy egy ilyen selejtes szar mint ez a kérdező, vagy a többi nyomorult elmebeteg incel.
2021. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
8%
Ha teszel bele egy csepp aromantikus ecetes, sajtos talpillatot, akkor igen,
2021. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%
#16 kizárt dolognak tartom , hogy az első 2 percben ne jöjjön ki a defekt
2021. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha visszautasítod egyből kijön a defekt, de ha nem, és van egy kis agya is, akkor képes ezeket eltitkolni. Komolyan eddig elítéltem az internetes társkeresést de kezdem úgy gondolni, hogy sokkal biztonságosabb és hamarabb megmutatja az igazi énjét. Pl a legtöbb ember élőben nem meri felhozni a fétiseit, beteges gondolatait, de írásban bátrabbak.
2021. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez a kirekesztés nagyon nem PC! Tudniillik én egy úrleány vagyok. Hívj fel cicafiú, nem bánod meg.


Lady Dömper

56 MtF

2021. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!