Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most jártam először a randipar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jártam először a randipartnerem lakásán, és némi túlzással olyan volt, mint egy zenbuddhista szentély. Azt mondta, mindig ilyen a lakása, nem miattam csinálta. Ettől még lehet normális nő? És október végén fog karácsonyra dekorálni!

Figyelt kérdés
Félhomál, volt, csak a gépek meg sólámpák világítottak. Fűszeres volt a levegő, mert illóolajokat ereget otthon. Meg a berendezés is olyan szokatlan volt.
2021. okt. 19. 13:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Félhomály
2021. okt. 19. 13:31
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem bírom az ilyen ezo-izé boszorkákat. Váhh.
2021. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A volt anyósom is hasonló lakásban él. Ő nem normális, de nem a buddhizmus iránti rajongás miatt.
2021. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Sztem érdekes lehet.
2021. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy csak a lakása volt fura?
2021. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam, szerintem nem egy átlagos nővel van dolgod , de ennek már ki kellett volna jönnie mielőtt felmentèl hozzá
2021. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, en feny es friss levegi nelkul megorulnek hosszutavon. nekem ez into jel lenne, altalaban az ilyen emberek benne vannak mindenfele ezo-spiri akarmilyen dolgokban is, nem csak a lakast dekoraljak, az en ertekrendemmel pedig nem fernek meg ezek az ezo lof.szok.

azert szerintem emiatt ne szakitasd meg meg az ismerkedest, de ha kezd elfajulni a helyzet, akkor jobb lelepni.

2021. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, totál ateista, racionális ember vagyok, de van sólámpám, (lávalámpám is), füstölőim is... és igen, november elsején állítom a fát.


Viszont ez a kérdés rémlik.

2021. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Dilinyós a csaj; megártott neki a sok erotéria.
2021. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszene. Én is szeretem az ezo témát.
2021. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!