Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában "kategória alatti"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában "kategória alatti" lányokat fűzök és viszek fel magamhoz. Baj, ahogy ezt kezelem, ez kihasználás, szemétség?

Figyelt kérdés
Ez egy barátom csajáról elterjedt pletyka miatt kezdődött aki állítólag a kapcsolatuk alatt felregelt a badoora, mi meg megnéztük igaz -e (az volt), amikor egy lány rám írt, aki nem volt túl szép, de ronda sem, mindenesetre átlag alatti. Gondoltam adok neki esélyt, de az egyénisége is nagyjából semmilyen, átlag, gagyi zenéket hallgat, nem igazán művelt, nem túl okos, olyan tipikus alacsony végzettségű nem szép lány, de miután válaszoltam neki, nagyon lelkes volt, mindig ő írt először, kb 5-6x randiztunk, annak ellenére, hogy ő csak párkapcsolatot akart én pedig nem (legalábbis vele nem), amit közöltem is, jött, ennek ellenére nyomult, sokat szexeltünk, olyanokat lehetett vele csinálni, amit más csajjal nem, sőt még ő magától kezdett mindenféle újdonságot vadságot belevinni. Azóta pár ilyesmi csaj volt még és őszintén szólva tetszik, ahogy meg vannak őrülve és szinte már rajonganak, sokat bevállalnak, hogy egy olyan férfi egyáltalán szóba áll velük, aki egyébként nem tenné. Mindnek elmondtam, hogy kapcsolat semmiképp, nem lesz családnak/barátoknak bemutatva, ettől függetlenül jöttek továbbra is és minden tekintetben odaadóak voltak. Már szemétnek érzem magam, mert 3 ilyesmi lányt "váltogatok" azóta, egyikhez mikor megjött a kedvem, nagyjából másfél hónap után írtam, hogy mi lenne, ha másnap nálam aludna és zokszó nélkül belement. Kell aggódnom vagy rosszul éreznem magam vagy végülis ők is vállalják ezt? Ugyanis mindhárom egyértelműen akarna valami komolyabbat még mindig, pedig nem is hitegetem őket. Összességében lehet rászoktam az úgymond "lepattanó" senkinek (legalábbis épkézlábnak) sem kellőkre.

2021. okt. 27. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Ez a realitás. Ezek a lányok a TE szinted.
2021. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj. Menj el edzeni, hozd ki magadból a maximumot, egy életed van. Ne kamu kérdéseket fogalmazz itt órákon keresztül, azzal semmire se mész...
2021. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Megmondtad, hogy nem akarsz többet, tudják, ők sem akarnak többet (még akkor sem, ha ezt állítják). Nem olyan ártatlanok ezek a nők, mint te gondolod.

havonta menjél STD szűrésre...

2021. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%

Én is ezt csinálom.

Azóta egy új világ nyílt ki számomra.

Rendszeresen vannak csajaim, elég nekik a kóla randin, nem kell koktél, mehetünk magyaros étterembe meg kínaiba, nem kell puccos hely, és még sorolhatnám.

Hagyd ezeket a cicababákat, költsön rájuk aki hülye.

2021. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

a te dolgod, mindenesetre az embert az is minositi, akikkel (onszantabol) tolti az idejet, legyen az barat vagy szexkapcsolat vagy akarmi. ha neked csak altalad ‘atlag alatti, masnak nem kello senkiknek’ titulalt nok jutnak, akkor eselyes, hogy te is egy atlag alatti, masnak nem kello senki vagy, csak nincs hozza eleg onkritikad, hogy beismerd.

ettol fuggetlenul azt csinalsz amit akarsz, nekem mondjuk nem lenne gyomrom altalam butanak es csunyacskabak tartott sracokkal szexelni, akarmennyire is odavannak ertem. mondjuk nekem jut jobb is, neked valoszinuleg nem.

2021. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
14:30 azért egy diplomával mellé egy felsőfokú szakképzéssel, szertorna múlttal, mai napig sportos életvitellel, SAJÁT és nem örökölt vagy albérletet lakással, SAJÁT, nem 10+ éves, nem szülőktől kapott autóval nem hiszem, hogy panaszra lenne okom vagy sajnálatra szükségem.
2021. okt. 27. 14:38
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Pedig szánalmas vagy. Így ezekkel meg még inkább. Így már világos, hogy rohadt ember vagy.
2021. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

diploma es szertorna mult ide vagy oda, attol meg valoszinuleg egy csunya luzer vagy. es ezen a rosszindulattal fuszerezett nagykepuseged sem segit.

ha olyan jo parti lennel, akkor siman lenne eselyed csinos, ertelmes lanyoknal is.

2021. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%

Naaaa mi van, idetéved a femináci kommandó!

Kérdező hagyjad ezeket a megkeseredett nőket itt.

Eltartott háztartásbeli mind.

Sokukkal beszéltem már itt, női profilról.Szex alig van náluk, elhízottak, rezeg nekik a léc hogy csalja a férjük őket, válni nem tudnak, mert ott a gyerek, és utána csak anyucihoz tudnának hazamenni, mert pénzük sincs.

Ennyire vegyed ezeket komolyan.

2021. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

14:51

Hasonló érzésem van nekem is. Ezek azt hiszik, hogy tiptop nőknél nem rúgok labdába? El vannak tévedve. Csak van annak egy bája mikor egy "esélytelenebb" nő a szó szoros értelmében könyörög és ugrik. Ők vagy ez a fajta, akik előadják a nagyasszonyt, majd ha egy rendezett, jóvágású ürge csettint, akkor loholnak vagy az általad leírt kiégett ex top nők. Esetleg a harmadik, a kevésbé jó nő, akinek nem jutott, csak maradék férfi. Mellesleg akármelyikek is, ők még mindig abban a tévképzetben élnek, hogy a p*na felülír mindent és hogy mindig ők választanak. Hát nem egészen...

2021. okt. 27. 14:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!