Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, linkelnétek be olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, linkelnétek be olyan körmöket, ami tetszik nektek egy nőn?

Figyelt kérdés
Légyszi nők, ne linkeljetek, mert ami nekünk tetszik, az sok férfinak nem.de én most rájuk vagyok kivancsi, korotokat is írjátok meg hogy also, kozep vagy felső osztalybeliek vagytok-e

2021. okt. 28. 11:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

nokent kovetem:D

kivancsi vagyok, bar nem az fogja meghatarozni, hogy milyen a kormom, hogy random pasiknak tetszik-e. illetve ez is egyeni, de szerintem egy rovid, szep formaju, apolt, termeszetesre lakkozott koromre senki nem fogja azt mondani, hogy csunya.

az, hogy pl. a piros lakk vagy mindenfele szin tetszik-e nekik, nagyon izlesfuggo.

2021. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Például. Ez a hossz és forma kb. bármilyen színben, ami illik az alkalomhoz és a viselőjéhez.

2021. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Le is töltöttem a képet, köszi, jó az ízlèsed, linkelj még
2021. okt. 28. 11:20
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok: 40, középosztály/értelmiségi
2021. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

igazából csak az tetszik, amit a 2-es linkelt

szín persze lehet más, sőt, jobb is a natur, visszafogott, mint a vörös, de méretre ez a szép.

2021. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Francia, baby boomer, nude. Max különleges alkalmakra jók a cicomás, kövekkel kirakott, csilivili körmök, egyébként szerintem a visszafogottan elegáns verziók minden öltözködási stílushoz jobban passzolnak.

De ez csak egy férfi véleménye :)

2021. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

#3

Köszi. 😊 Szerintem a legtöbb férfinek az ilyesmi tetszik. Esetleg átlátszó lakkal vagy lakk nélkül. Van, akinek jól áll a többszínű is, vagy ha nagyon ragaszkodsz a kövekhez, egy egész minimális abból is tud jól kinézni, de nem hétköznapra, hanem valami kiöltözősebb alkalomra. Az a vicc, hogy pl. kövesből neten nem is találok olyan képet, ami tetszene. És 40 fölötti nőknek szerintem a kevesebb több, tehát inkább olyasmi, amit linkeltem.


Persze tudjuk, hogy magatoknak (meg főleg egymásnak) csináljátok, nem nekünk, de jól esik, hogy egyszer valaki minket is megkérdezett. 😄

2021. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A falusi stílusú, agyon cicomázott 10 centis karmok nem tetszenek. Az egy színű, francia az bármikor, ha nem 5 centis boszorkány karom hosszúságú.
2021. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2. Tetszik, fekete színben is tetszik
2021. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok

Bocs, színtelent akartam írni, nem átlátszót.

2021. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!