Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiderült, hogy bejövök az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy bejövök az új kolléganőmnek, szerintetek merjek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

2 hónapja dolgozik nálunk, bevallom, kölcsönös az érzés.

A munkatársaimnak mondta, hogy járna velem. Annyi, hogy idősebb vagyok, én 34, ő 25. Megpróbáljam elhívni egy randira?


2021. nov. 8. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
A nővérem és a barátja között is kb ilyen korkülönbség van , azóta házasok és van két gyerekük és nagyon boldogok. Ebben az esetben a kor nem számít. Persze hogy hívd el , az még nem házasság , ezeknek a dolgoknak ki kell derülnie , hogy mi lehet belőle. Egy próbát megér , lehet tökre jól fog elsülni. Szóval ha kor miatt aggódsz szerintem ne. Más miatt meg nem kell hisz a csaj mondta hogy bejössz neki. Drukkolok neked !
2021. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Merjek" kezdeményezni? Ne, semmiképpen se, várd még meg, amíg közjegyző által ellenjegyzett magánokiratban nyilatkozik a csaj, hogy alád akar feküdni...
2021. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Mindegy mit csinalsz. Amint a tettek mezejere lepsz ra fog jonni, hogy meg a kisfiuk taboraba tartozol es mashol kell ferfit keresnie.
2021. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Hármas mond valamit...
2021. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Te egy fhasz vagy. Irigykedsz mi?
2021. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vesztenivalód semmi, szóval hajrá! :-)))
2021. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de mivel kolléga, szerintem ne támadd le egyből, előbb próbáld meg jobban megismerni, beszélgess vele a munkahelyen először, ebédeljetek együtt stb. és miután már te is biztos vagy benne, hogy alakul köztetek valami, utána hívd el randira. Ne ott derüljön ki, hogy nem fog működni, mert utána kellemetlen lehet minden hétköznap találkozni.
2021. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne, meredek. Korai lenne ez még neki is, egyből kivágnák.
2021. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!