Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha semmi válasz nem jött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha semmi válasz nem jött a találkozó után akkor ez azt jelenti, hogy nem érdeklem, igaz?

Figyelt kérdés

Ez volt a 2.talalkozo a sraccal. Elso talalkozon setaltunk, beszelgettunk..nem irt utana egy nehany napig semmit,aztan megkerdezte, hogy lenne e kedvem 2.talalkozohoz. Mondta, hogy fozhetne nekem es elhivna a lakasara,illetve ott meg tud mutatni nehany anyagmintat, ami kozos erdeklodesi kor...

Eloszor irtam neki, hogy jobban szeretek mashol talalkozni, ha meg annyira nem ismerek valakit, de vegul megbeszeltuk, es nala talalkoztunk.

Annyira nem volt elvezetes talalkozo, olyan kozepesnek mondanam... Beszelgettunk, nem sokat nevettunk. Volt egy pillanat,amikor mellemult kozelebb, ott ereztem vonzalmat..kerdezte,miert vagyok ilyen szegyenlos. Mondtam, hogy nem igazan vagyok, de ott igazabol zavarba hozott. Ha megfogta volna a derekam,vagy a kezem,engedtem volna, viszont nem tette, igy en sem tettem semmit.

Utana kerdezte,hogy mikor is tervezek menni, es mondtam neki, hogy nezem is a buszt...

Szoval nekem ugy jott le, hogy a tavolsagtartasom nem tetszett neki, vagy nem tudom.

Nem tettem volna maskepp, es meg most sem tudom,mit gondol, hogy nyakaba kellett volna ugranom vagy mi....mert igazabol kozelultunk es , es bar volt bennem tavolsagtartas,viszont o volt az ,aki vegul nem ert ugy hozzam.

Utana hazaertem, es meg sem kerdezte,hogy hazaertem e...semmit nem irt. En irtam neki tegnap este a talalkozo utan egy ket oraval, hogy koszonom meg egyszer a meghivast,es finom volt az etel. Ezt csak megnezte,es nem irt semmit azota sem.

Igazabol amikor vartuk a buszt, en mar ott megkoszontem, es mondott olyasmit, hogy akkor az en korom lenne, hogy en hivom el es fozok neki, de en erre nem igazan jol reagaltam...annyit mondtam,hogy hat igen, fozok magamnak...szoval hulyen reagaltam, kicsit ossze voltam zavarodva, hogy mondjam e ,hogy igen persze, nagyon szivesen, es ehelyett nem mondtam ki...



Igy ezek utan, hogy nem irt semmit arra az uzenetemre, ez azt jelenti, hogy nem erdeklem..ugye?

Nem tudom elkepzelni, hogy ezek utan majd ir valamit. Neki is gaz lenne, hogy eddig egy szot sem reagalt.

25 evesek vagyunk.

En meg masodik talalkozon nem tudok kozelsegre gondolni, talan egy ket erintesre,vagy egy rovid olelesre..de eza max, szoval nem tettem volna maskepp. Viszont lehetettm volna pozitivabb is,az biztos, es a vegen jbbban kellett volna reagalnom, hogy meghivom en is. De ott es akkor meg eztnem tudtam,nem volt idom atgondolni.


2021. nov. 12. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom meg akart húzni, nem sikerült úgyhogy rárepült másra. Ha odáig lenne érted, már rég keresett volna.
2021. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Tekintve, hogy első alkalom után se írt kis ideig, lehet most is csak más dolga van. Kérdezz rá. De az egész leírás alapján szerintem is másra vágyik, lehetséges hogy nem passzoltok össze. Legjobb lenne ha tőle is megkérdeznéd.
2021. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Ha ez a kérdés nem kamu, akkor szàmomra egyértelmű, hogy ez a srác egy f@szparaszt, aki mindenáron meg akart dugni, mikor rájött, hogy nem fog menni, gyakorlatilag hazaküldött, aztán bepróbálkozott, hátha meghívod, hogy a saját lakásodon dugjon meg, ha most nem sikerült. Napnál világosabb számomra, hogy egyáltalán nem is mutat feléd érdeklődést, csak ha lát rá esélyt, hogy megkaphat.

Szerintem ez egy tartalmatlan senki, és mellé egy pofátlan bunkó.

Nem is értem, miért pörögsz ezen, vagy mit eszel rajta.

2021. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Lapátra tett, nem nagy ügy. Az élet megy tovább🙂
2021. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ez a masodik talalkozo elott irta, hogy ennenk, es beszelgetnenk,nem tobb, szoval ne aggodjak emiatt..


Volt egy olyan kerdese,hogy hogy allok a randizgatassal..mivel tinderrol ismerkedtunk meg. Mondtam neki, hogy az most nem prioritas nekem. Nem kerdeztem vissza,hogy o hogyan all...


Ugy erzem, hogy nem tetszem neki elegge,mert akkor valoszinu, hogy nem hagyna ki napokat kommunikacio nelkul. Nem mondtam neki eloben, hogy ha o komolyabbat szeretne,akkor ahhoz gyakrabban kellene egy picivel kommunikalni,nekem arra lenne igenyem...szoval ezt nem mondtam,mert o sem hoztam fel a kapcsolat temat.


A kapcsolat temat a founak vagy a lanynak illik felhozni? En ugy gondolom,ha a lany hozza fel,akkor az ad egy nyomast a fiura...meg a 2.talalkozon. viszont ha a fiu,akkor az mutatja,hogy o komolyabban gondolkodik. O nem hozta fel ugy a jovojere nezve. Ez kodos,hogy o mit is keres. Nemtudom,hogy irasban hogy kerdezhetnek ra ezek utan, hogy semmit nem is valaszolg

2021. nov. 12. 13:21
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt kölcsönösen nem jöttetek be annyira egymásnak. Másrészt ő sztem szexelni akart, csak látta, hogy te nem, így továbbállt.
2021. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igazabol, tudom, hogy a helyzet ugy tunik, mintha csak a kozelsegre ment volna... De en valamiert komolyabb sracnak tartom a beszelgetesek alapjan...de valoban, ha kulso szemmel nezem, hogy mi folyik,akkor lehet csak kalandot keres,csak egyszeruen en nem nezem ki belole
2021. nov. 12. 13:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismered még. Lehet komoly srác benyomását keltette a beszélgetéseitek alapján. A tettei alapján viszont valóban szoknyavadász, nem több. Hálaisten, hogy nem feküdtél le vele - most sokkal rosszabbul éreznéd magad, ha azután nem keresne.
2021. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem jöttetek be egymásnak, nem volt meg a szikra. Magához nyilván azért hívott fel, hátha lesz szex, de nem. Mondjuk az jó pont neki ilyen szempontból, hogy mikor látta rajtad, hogy tartózkodsz, akkor nem nyomult, nem erőszakoskodott. Hidd el sajnos sokan megteszik.

Semmi baj, van ilyen. Erre való a randizás, hogy lásd összeilletek-e. Most nem.

2021. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
csak szexet akart, amikor latta, hogy 2. randin se tud ra befuzni, akkor rajott, hogy nem erdemes tobb energiat fektetni ebbe. nem erdekeled annyira, de te magad is irod, hogy kozepes volt a talalkozo es nem volt olyan hu de nagy elmeny.. akkor meg mit rugozol rajta?! igy, hogy meg arra se reagalt, amit te irtal, egyertelmuen offolt.
2021. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!