Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác akivel randizom 39...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác akivel randizom 39 éves, és azt mondja, hogy eddig csak futó kapcsolatai voltak. Nem fura ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem mertem többet kérdezni erről, mert úgy gondoltam, hogy nem illik, de ez számomra akkor is nagyon furcsa. Ti beszélgettetek a volt parkapcsolataitokrol, vagy ez tabu téma volt?

2021. nov. 20. 16:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
Annyira csicska, hogy nem volt senki, aki kibírná vele, vagy annyira jó pasi, hogy mindig volt alkalmi nője?
2021. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Srác? Középkorú férfi. Kezdjük itt. Az élete felét leélte már és képtelen egy hosszabb kapcsolatot fenntartani. Kezelteti a problémáját vagy tagadja? Ez itt az egyetlen kérdés.
2021. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem illem kérdése. Rá pazarlod az idődet, amit soha nem kapsz vissza! Igen is tudnod kell, hogy egy lúzer vagy sem.
2021. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Csak szex kapcsolata volt. Nem is akart magának hosszút, tök jól elvan egyedül is
2021. nov. 20. 16:49
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Neked miért kell egy ilyen ember? Neked is csak szex kell?
2021. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem, csak szeretném megmutatni neki mennyivel jobb is egy normális kapcsolat, szerető baratnovel
2021. nov. 20. 16:51
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Még egy nő, aki azt hiszi, hogy a lelkisérült faszit meg tudja menteni szeretettel. Nem, nem te leszel a kivétel. És nem, nem változik meg a kedvedért. Alkalmatlan rá, te pedig elszúrsz jó pár hónapot az életedből.
2021. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

"Nem, csak szeretném megmutatni neki mennyivel jobb is egy normális kapcsolat, szerető baratnove"


Csak ezt ne!!!

Ne akarj megmentő lenni, még soha senkinek nem jött be. Aztán ott maradsz egyedül, és sajnálod magad, hogy "én mindent megtettem érte és ő csak kihasználta".

2021. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
33%
Miért lelkisérült, csak mert nem talált alkalmas hosszútávú partnert és ezért nem alkudott meg?
2021. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem is kellett neki eddig, azt mondta
2021. nov. 20. 17:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!