Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan csajok 20 alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan csajok 20 alatt akik nem dugni hanem beszélgetni, és smárolni szeretne, mert lassan már unom? 16F

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Hát te bolond vagy...
2010. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Futurare ***** válasza:

Van, csak nem bírod kihúzni a Twilight sorai közül még traktorral sem.



Kalandozó

2010. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

öööö.... hát... az elsőnek van igaza... O.o én ilyet még nem hallottam egy sráctól sem, hogy a csajok akarnak vele szexelni, de ő nem akarja, és már unja... fura...

15/L

2010. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat nem arról szól, hogy dugunk,beszélünk,smárolunk. Ez ennél bonyolultabb... Bizalom,törődés,beszélgetés, tehát van a szellemi része de ennek majd kialakul egy testi része is mikor nem csak szellemileg vársz el valamit egy csajtól hanem testileg is...igen, nevezzük szexnek. És inkább pasik azok akik többet mennek a d*gásra :D. Te voltál már úgy csajjal? Ha igen érdekes nőid lehettek eddig...
2010. szept. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rosszul értettétek a kérdést.


Az már tiszta sor, hogy megfektessek egy csajt, de egy komoly párkapcsolatra vágyok, ahol el tudok beszélgetni a csajjal, és nem a baszásra gondolunk.

2010. szept. 5. 00:17
 6/8 Futurare ***** válasza:

Vidd el az ágyig, de csak ültesd le rá. Majd rájön, hogy te mit szeretnél.



Kalandozó

2010. szept. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Irigylem a gondjaidat!A te korodban nekem nem az volt a problémám hogy futókalandjaim vannak tartós kapcsolat helyett,hanem hogy a börtönatmoszférájú kollégiumban jól jöjjek ki a barnább bőrű szakmunkásokkal (ugyanott szállásolták őket el mint minket gimiseket)vívott összetűzésekből.Az én időmben dráma a te idődben romantika ugyanabban az életkorban.Az ilyen topikoknál kis túlzással úgy érzem magam mint öregapáink kik legszebb éveiket a fronton nomeg hadifogságban töltötték és irigykednek az unokáikra akiknek a legtöbb gyötrődést az jelenti hogy jól megy e a csajozás vagy sem...

Óh de elragadtattam magam

2010. szept. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jajj te szegény.ezek a büdös kis ribancok mindíg csak a testedet akarják kihasználni mi? mint egy darab húst. a kicsi érzékeny lelkeddel meg egyik sem törődik. pfuujjj, mindíg csak az az undorító ocsmány szex. szerintem menj el papnak,ott majd beszélgethetsz eleget az apácákkal.
2010. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!