Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szingli lennél, szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szingli lennél, szóba állnál olyannal, aki nem iszik? Ellenben fogyaszt alkoholmentes bort, akármit. Oka nem az alkoholizmus, hanem szimplán az, hogy kedve van az alkoholmentes élethez. Kedve van mindenből alkoholmentest fogyasztani.

Figyelt kérdés
És nincs semmi a múltjában, vagy ilyesmi, ami miatt nem iszik. Nem beteg, nem alkoholista, nem vallásos, nem vezet, szereti az ízét. Egyszerű oka van: több kedve van az alkoholmentes élethez, mint ahhoz, hogy ezt "megszegje". Nem mintha egy korty drága pia kóstolásaba belehalna, ha arról van szó, hogy több kedve van kóstolni, mint alkoholmentesnek lenni, akkor beleiszik. De pl. boltban, meg koccintani csak alkoholmentest vásárol, koktélbárban is alkoholmentes koktélt iszik.
2021. nov. 25. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Én sem fogyasztok alkoholt, utálom az ízét :)
2021. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Most őszintén

Választ valaki úgy párt, hogy "héj, te alkoholmentes italokat iszol vagy alkoholosat?"

Szerinted ez érdekel valakit?

2021. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted a világban aki alkoholt iszik néha az csak olyannal all szóba aki szintén alkoholt iszik es ha megtudja, hogy nem akkor elküldi a halál fa.szára vagy mi?

Agyilag minden rendben haver?, 😂😂😂

2021. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
mar szoba alltam. es? normalis embernek nem ez a donto. szerintem inkabb az alkoholt nem ivokat szokta amugy zavarni, ha a parjuk iszik.
2021. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Hülye kérdés
2021. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Szóba állnék, persze. Milyen hülye felvetés, hogy valakivel nem állok szóba, mert nem iszik alkoholt. Amúgy öcsém is ilyen, meg ismerek pár embert még.

Amúgy ennyire alkoholista országban élünk, hogy ez komolyan kérdésként merül fel?

2021. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Még előny is.
2021. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Én szemèly szerint nem is nézem sok szarba, ezt a fúh milyen nagy èletem van mert hétköznap / hétvégén kint iszom lerèszegedèsig a baràtaimmal / barátnőimmel èletet.


Mekkora nagy produktív hobbi az ivàs🤢

2021. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Én se iszok már vagy 20 éve

Az alkoholmentes sört akkor sem értettem, de, hogy már bor is van?


Miért jobb az mint a víz, vagy az üdítő?

2021. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2021. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!