Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szeretik a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretik a csajok, ha első randin nem étterembe viszem őket hanem adományt gyűjteni vagy önkénteskedni a szegény konyhára így karácsony előtt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 21:39
1 2
 11/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
A magam részéről, ha a barátnő-jelöltem ilyet vetne fel, annyit mondanék neki: "Nemes lélekre vall, hogy szíveden viseled mások sorsát, de ez a nap legyen inkább a miénk!". Nem vagyok különösebben önkénteskedő/adakozó fajta, de nem zárom ki a lehetőséget, hogy a későbbiekben (ha már tartunk ott) egyszer-egyszer elmenjek vele én is. :)))
2021. nov. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Tok jó dolog.


De egy randi rólatok kéne hogy szóljon, nem? Nem másokról.

Majd mikor már együtt vagytok, vagy jobban ismeritek egymást simán el lehet menni együtt is, de most még szerintem....

2021. nov. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Simán igent mondanék, legalább megismeri a barátaim és az anyukámat is.

Szinte a Vöröskeresztben nőttem fel.

De azért megnezném az arcát, mikor mindenki név szerint üdvözöl, sokkal puszi és ölelés is van, róla meg azt se tudják, hogy kicsoda. Ciki lenne?

2021. nov. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Nekem mindegy, csak ne sétáltasson a hidegben, mert akkor nyakonbaszom.
2021. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor jó ötlet ha a randi partnered is jártas ebben. Ő szívesen megy de sokan mások nem fognak és nem azért kérdező mert semmibe veszi a rászorulókat hanem mert gáz hogy az első randin sem elég fontos a másik hogy csak rá figyelj. Majd elviszed máskor. De egy ilyen dolog szerintem nem randi hanem besegít neked.
2021. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

4-es nem csak az, hanem ugy is érezhetnéd, hogy kihasznál, mert kellett még egy ember, mert kevesen vannak. Tudod ingyen munkaerő megkérdezés nélkül, csak meglepetés szerűen, édesem arra gondoltam, hogy mutatom milyen önzetlen vagyok első randin vinnélek ingyen munkaerőnek egy önkéntes konyhára. Jó lesz?


Nem kéne megkérdezni a másik felet mit szól hozzá, hogy nem egymást akarod megismerni, hanem fényezni akarod magad,hogy te milyen önzetlen vagy, pláne, hogy még egy ingyen munkaerőt is viszel magadddal a másik beleegyezése nélkül, meglepi romantikus ajándékként. Oh milyen romantikus. Woow! Első randi! Nagyon önzetlen vagy. Ejha!

2021. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

15-ös ez többedik randira oké, ha szóba került, és a másik kérleli, hogy hagy menjen ő is, és már ezt megbeszélték, na de első randin mi mást gondolna, csak azt hogy kihasználja és fényezi magát a másik.

16-os vagyok.

2021. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%

Hát én nem díjaznám.

N

2021. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
16: Erről valami film jutott eszembe, ahol a csaj valami utcai rendezvényre hívta a srácot, amiről kiderült, hogy egy tüntetés, és a csaj barátai örültek is, hogy "megint sikerült hoznod plusz egy embert a tüntetésünkre" :D
2021. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmegyek önkénteskedni, de nem első randin. Ott a lényeg az, hogy beszélgessünk és megismerjük a másikat. Ha valamit konkrétan KELL csinálnunk, aközben erre nem marad idő és energia, ill. azért elég hülyén veszi ki magát, ha elkezdek arról beszélgetni veled közben, hogy hol dolgozom, milyen filmeket meg zenéket szeretek és hol voltam legutoljára nyaralni, miközben ott áll előttem egy szakadt ember, aki örül, hogy aznap van mit ennie. És igen, nekem is az lenne az érzésem, mint egy előző válaszolónak, hogy ezzel nagyzol az "úriember", hogy ő mekkora jótét lélek, meg hogy kóstolgatni akar, és elmondani minden sz.nak, ha ezt mondjuk inkább 3-4. találkára tartom alkalmasnak, és első randin mondjuk inkább elmennék sétálni.
2021. nov. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!