Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajszik, rendez-vous-ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik, rendez-vous-ra mennétek egy intellectualis humorú, stylusos pasival?

Figyelt kérdés

Mondjuk épp beszélgettek, a pasi olyan lelkesen fűz titeket, mint óvodás a cipőjét, mikor odaint nektek a pasi egy havercsávója:

- Hello, Mr. Euclides!

Mikor megérdeklődnétek a menő pasitól, hogy honnan a furcsa becenév adási módozat, az alpha male csak dögösen elmosolyodna, és közölné:

- Hmmm, sexy lady, mondhatni, jártas vagyok a geometriában! Bármikor felállítok egy egyenest, két nagy gömböt és egy hengert tartok magamnál, amellyel mindig megtalálom a G pointot!



2021. nov. 27. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Hülyékkel nem foglalkoznak sehol.
2021. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
már hiányoztál :D
2021. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez borzalmas lett.
2021. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos tényleg nem lett túl jó. :(
2021. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Alpha Male újra beindult.
2021. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hamis 44f. 2-esnek hiányzott.


A geometriaig és a G-point-ig majdnem elhittem én is hogy az igazi 44f. De csak a hamis.

2021. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Honnan veszed? Kérünk egy igaz-hamis linket.
2021. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Majd megkeresem az igazit. Fogok linkelni. De teljesen más a stílus. Az igazi nem a szexualitas köré írta a brand-jat.
2021. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Bar nehez lesz ha a kereso nem dobja a 44f kulcsszo alapjan.


Mert eveket kene visszalapoznom es tudnom kene hogy tarskeresesi problemak vagy randi vagy szerelem kategoriaba írta.


De amikre emlekszem hogy mit szolnank ha boltban odajonne hozzank es azt mondana hogy belazasodott a szépségünktől en pl. Azt írtam, hogy adnék neki egy Aspirint. Vagy megkergetne egy macskat a keresunkre, volt egy oszlopos példája is, de soha de soha nem hagyta le a 44f brand jelzését most is ezt írná de csak idézőjelbe és utána tippem szerint azert írná hogy már nem 44f.


De amugy ő vicceseket írt.


A klónja csak az xxx-re cuppant, de azert latom olvasott azota irodalmat mert regebben necfesen proli etniksi stílusu volt az írása. Lehet hogy ő egy harmadik 44 f klón mert nem hasonlít az előző stílusához. Ki tudja mennyi 44 f klón lesz. Én az igazi 44f kérdéseit szerettem olvasni. Jókat kacagtam rajta.

2021. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8-as, 9-es vagyok.
2021. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!