Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A negyedik randin áthívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A negyedik randin áthívni magamhoz,ciki? félre fogja érteni?

Figyelt kérdés

Már évek óta ismerjük egymást, de úgy komolyabban csak egy hónapja kezdtünk el egymással foglalkozni, randizgatni.

Kinti programokhoz hideg van, napközben pedig vagy ő, vagy én dolgozunk (még hétvégén is.)

Moziban nincs olyan film, ami érdekelne minket, kinti programokhoz hideg van, és nem is szeretnénk költeni semmilyen belepojegyre, kajára stb.

Szóval arra gondoltam, hogy athivom, hogy nálam nézzünk meg egy sorozatot. Viszont félek, hogy felreérti, és azt hiszi konnyuveru vagyok, és szexet akarok.



2021. nov. 27. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, félre fogja érteni. Ezért úgy kell magadhozhívnod, hogy az ne legyen félreérthető. Tisztázd le hogy minek hívod
2021. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Amugy hány évesek vagytok, mert a 4.randin dugni nem olyan vészes egyébként, nem vagytok már gyerekek. Gondolom nem 20évesek vagytok ha nem a szüleiddel élsz már. 1es voltam
2021. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Béla, mi lenne, ha megnéznénk nálam x filmet? Van otthon popcorn meg kóla.

Ennyi.


Nem kell ezt túlgondolni.

1 hónap után meg a 4. randin manapság egyáltalán nem korai szexelni.

Ha meg tényleg nem akarsz vele, akkor megmondod neki, ha látod, hogy közeledne. Szóból ért az ember.

2021. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem jártok programokra pl enni inni? Így biztos nem hívnék fel senkit hogy nem mutatkozik velem nyilvános helyen.
2021. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Nincsen ezzel semmi baj.

Ahogy azzal sem, hogy negyedik alkalommal megtörténik a szex is. Van ahol a második alkalommal megtörténik annyira jó a kemia… Nem is értem mi itt a gond.

2021. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi ötödik alkalom lenne, randi után. De én otthon lakok még
2021. nov. 28. 01:41
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Évek óta ismeritek, szóval szerintem nem korai.
2021. nov. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, de csak mert egy helyen dolgozunk. Komolyabban beszélgetni csak pár hónapja kezdtünk el. Augusztus óta
2021. nov. 28. 02:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném tőle, hogy meg akarom nézni xy filmet. Áthívhatom-e vagy félre fogja érteni és azt gondolja felhívás a keringőre, mert nekem még az kicsit korai lenne.


Szerintem a férfiak többsége is értékeli, ha nem kell tippelgetnie, hogy mot akarok és vajon azért húzódtam el csókolózás közben mert valamit rosszul csinált vagy azért, mert korainak éreztem.

2021. nov. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

" De én otthon lakok még"


Bocs, de akkor nem magadhoz hívod, hanem hozzátok hívod, különbség.

2021. nov. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!