Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívás, melyik módszerrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívás, melyik módszerrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nő, akivel csak facebookon tudok beszélni. Száma nincs meg szóval telefonálni nem szoktunk. Személyesen régen gyakran találkoztunk, mostmár inkább csak alkalmanként, társaságban.

A lényeg, hogy egy baráti társaságban mozgunk, és én többet szeretnék tőle, ezért chaten viszonylag gyakran beszélünk.


Szeretném elhívni valahova kettesben.

Mi lenne vajon a nyerő?


Sokan azt mondják nem szabad megkérdezni, hogy "lenne-e kedved találkozni" vagy "szeretnél-e találkozni xy helyen". Hanem határozottan meg kell írni, hogy "szeretnék veled találkozni, péntek este 7 megfelel?".

Állítólag az utóbbi magabiztosságot sugároz, és ez bejön a nőknek.


Kicsit amatőrnek tűnhet a kérdés, valójában az is. Elég rég ismerkedtem utoljára, akkor valahogy könnyebben jöttek ezek a dolgok.


Ti hogy írnátok rá?

24/F



2021. dec. 6. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbit a 2. opció garantált bukás
2021. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb csak annyit kérdezz szeretne-e találkozni. A helyszínt majd utána beszéljétek meg. Ahol neki is jó.
2021. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor most már két véleményt is hallottam.

Valaki szerint ne kérdezzem meg van-e kedve, szeretne-e stb. Most pedig írtátok, hogy kérdezzek rá előbb:D

Helyszínre van ötletem ami 100%, hogy jó neki de persze rákérdezhetek, hátha van amit jobban preferál.


Szóval így, hogy a helyszín kb biztos egyedül az nem hogy szeretne-e találkozni és az időpont se biztos, így hogy írnátok neki?

Valójában nekem kb bármikor jó és bárhol szóval rajta múlik, de nem akarom hogy tudja, hogy ennyire ráérek.

2021. dec. 6. 11:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs két egyforma csaj.

Én anno kompromisszumosan akartam randit megbeszélni (már sokszor találkoztunk előtte), de kiakadt, hogy nem tudok dönteni lol


Aztán mostanában egy másik lánnyal ismerkedek, akinél már azt alkalmaztam, hogy kész tények elé állítom (mint Te a második opcióval) és nemtetszését fejezte ki. De igazából megértem, mert szerintem is jobb az előbbi verzió, csak mondom határozott leszek, de azt nem így kell.

2021. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha csak a saját személyiségem nézem, én is az elsőt választanám. Megkérdezném szeretne-e találkozni, és ajánlanék fel helyet/időt. Szóval abszolút kompromisszumkészen.


Csak mostanában annyi helyen olvastam/hallottam, hogy "nem szabad töketlennek lenni, meg kell mondani mikor és hol, szeretik ha határozott vagy" stb.

2021. dec. 6. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezt arra mondták, hogy a lány igent mondott a randira, majd a fiú utána kérdezgette, hogy mihez lenne kedved. Az töketlenkedés. Szerintem indulj ki magadból, az normális közeledés. Vagy pl, a kettőt ötvözni is lehet:" Lenne-e kedved találkozni? Arra gondoltam, hogy pénteken elmehetnénk XYZ helyre kettesben :) "
2021. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A kettő ötvözete jól hangzik, ez tűnik még a leginkább életképesnek.


Még annyi kérdésem van, hogy mennyire jó ötlet egyből két időpontot is javasolni?

Vannak akik szerint úgy érdemes, hogy ne tudja egyből lecsapni, hogy "a péntek sajnos nem jó".

Szóval egyből úgy írni, hogy "pénteken vagy szombaton elmehetnénk XYZ helyre kettesben".

2021. dec. 6. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem biztosítanám túl a dolgot, ha azt mondja, hogy a péntek nem jó, akkor érdemes megkérdezni a szombatot, ha erre is azt mondja, hogy nem, akkor mondhatod, hogy nagyon sajnálod, de reméled még lesz rá alkalom és akkor pl. 1 héttel később ugyanígy bepróbálkozol. Ha akkor is elhajt, akkoe hagyd, mert nem nyitott a dologra.
2021. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
"Úgy alakult hogy felszabadultam xy napokra és elvinnélek valahova (Ilyenkor bedobsz egy választási lehetőséget két időpont közül)
2021. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!