Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nézik le azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azokat a férfiakat akiknek az életük nem a nőknek való megfelelésről szól?

Figyelt kérdés

Tehát nem dolgozzák magukat hülyére hogy "jó sok pénz legyen", nem gyúrnak hogy "jól nézzenek ki", s nem tesznek meg még húszezer dolgot csak azért mert azt elvárják a nők a férfiaktól.


F/30


2021. dec. 7. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Senki nem nézi le őket.


Az ilyen ffiak általában lazák, szeretnek élni, jokedvuek, lesz.rnak mindent, nem görcsösek, spontának barátkozósak jofejek, pont ezért mert inkább élnek mint gályáznak, meg nem a gyúrás nekik a karrier hogy lett egy tricepsze is.


Az ilyen laza jofej sz.rom le tipusu srácokért odavannak a nők.

2021. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsorolt dolgokat a legtöbb ember saját magáért teszi, nem másoknak megfelelés miatt.
2021. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Balázs veled az a baj, hogy saját magadnak sem akarsz megfelelni. Vagy neked annyi az elvárásod magaddal szemben, hogy alkoholista legyél, eljárj a gyárba dolgozni és otthon minden szabadidőben a gép előtt ülj? Mert ezeket csinálod. Ennyire tiszteled, becsülöd, szereted magad, hogy csak ezeket a dolgokat akarod magadnak az életben?


Te meg a másik véglet vagy, aki csak simán feladta az életet, bár inkább úgy mondanám el sem kezdte soha.

2021. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A társadaolm 95%-a ilyen. Maint nem dolgozza halálra magát, nem gyúr, stb. És nagytöbbségének családja van. Szóval nem értem miről beszélsz.
2021. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3: nem vagyok aktív alkoholista jelenleg. Az igényem pedig a biológiai létfenntartásom biztosítása.


Mivel nem lehet nőm, minek vergődjek? Minek autó, nyaralás, ház, karrier?


Nincs vele kinek feszíteni...

2021. dec. 7. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A tiéd pont hogy arról szól.
2021. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj balázska hogy te ettől megkereseredett vagy, vagy esetleg részeg. Semmi lazaság nincs benned.
2021. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok az igényszintedhez, ha nő nélkül nem érdekel a normális egzisztencia / fizikum / egyéb önfejlesztés. Én ezeket magamért teszem. Amúgy nős vagyok, a feleségem legalább annyit fektet munkába és edzésbe, mint én (többet is, ha őszinte vagyok). Mert mindkettőnknek saját érdeke pl a magas fizetés vagy a jó forma, ez nem egy bonyolult képlet.
2021. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Balázs, a te életed a nőkről való rinyálásról szól. Senkit nem érdekel, hogy meg akarsz-e felelni nekik, de nálad szimplán arról van szó, hogy egy sem áll szóba veled, így egyszerűbb úgy tenni, minhta nem érdekelnének. Csak akkor ne vergődnél itt egész álló nap évek óta.
2021. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!