Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 éves srác vagyok, a lányokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves srác vagyok, a lányoktól kérdezném melyik haj jön be nektek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 15:38
A kérdező szavazást indított:
Nagyon rövid 9 mm (átmenetes)
Közepes 4-6 cm körüli
Kicsit hosszabb 6-10 cm
Hosszú 10 cm+
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arcformától és hajtípustól is függ, mit lehet/érdemes kihozni belőle. De általánosságban mindkét nem szereti az ápolt, dús hajat.
2021. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, amelyik jól áll a pasinak. Hiába imádom a 6-10 centis hajat, ha úgy néz ki tőle a párom, mint egy rossz csövi.
2021. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jól áll az adott illetőnek. Ha általánosságban kell válaszolni, akkor meg a közepes vagy a kicsit hosszabb.
2021. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy oda vagyok a hosszabb hajért, de páromnak nem áll jól.


Röviddel viszont nagyon jól néz ki :)


Szóval ne ez alapján dönts :)

2021. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első opció nálam kizárt. Általában azoknak a fiúknak áll jól, akik nekem nem tetszenek, plusz rosszfiús hatása van többnyire.

A kimondottan hosszút sem szeretem, és az meg tényleg elég megosztó, hogy kinek áll jól és kinek nem.

Szóval a középutat mondanám.

2021. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem a kopaszra (vagy majdnem kopaszra) nyírt haj is nagyon bejön.
2021. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Amelyik jobban áll az adott pasinak.De a kopasz vagy majdnem kopasz nem jön be.
2021. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak a tükörsimára borotvált kopasz tetszik. A haj alapvetően nem férfiaknak való.
2021. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8as azert nem akarok egy leszopott szilvásgombócként kinézni, de köszi azért, nekem nem állna jól...
2021. dec. 12. 21:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!