Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha egy 30 körüli pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy 30 körüli pasi nettó 200 körül keres, az szerintetek abszolút lúzer és nem is kaphat esélyt?

Figyelt kérdés

Igen, egy ilyen pasi mellett a nőnek is dolgoznia kell, és ebből nem lesz cuki kis lakás Budán, se nagy autó, se nyaralgatások.


F/31


2021. dec. 11. 14:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%
minimál 140 még mindig..
2021. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
59%
Az hogy az elején ennyit keres nem zavarna, az már igen ha be is éri ennyivel. Nem kell lakás Budán, se nagy autó de az utazásról nem mondanék le. Persze nem a másiktól várom hogy fizesse a részem és nem luxus nyaralásra kell gondolni, de én megőrülnék ha nem tudnánk menni sehova, világot szeretnék látni.
2021. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, te hol élsz kérdező, de az én ismerősi körömben amúgy is dolgoznak a nők, azok is, akiknek többet keres a pasija.
2021. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
58%
2. A te agyadban minden fajta munkahelyen feljebb lehet lépni.. Lehet burzsó körökben így van, de van aki több 10 évig keményen dolgozik és még sem jut előrébb.. Ez nem a nyugat..ez magyarország.
2021. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
74%
Akkor tanuljon mást és váltson munkahelyet☺️ És ne tudd már hogy mi van az én agyamban és mi nincs 😘
2021. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

#2 #traveladdict

[link]

2021. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
77%
5. Van pénzed arra hogy más tanuljon, vagy egy burokban élsz ami szerint beállították neked milyen a világ az élet és az milyen módon-elven működik ? Mert egy bizonyos magasabb rétegben felnőtt , szocializálódott ember nem képes az alsóbb rétegbe belelátni , ha csak nincsen ilyen barátja ami fura lenne mert lefele senki sem haverkodik általában.
2021. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg mindent lehet online ingyen tanulni, csak a netet kell fizetni. Kifogásokat mindenki tud gyártani, de lehet a megoldást kéne keresni :) de nekem igazából mindegy ki mit csinál, feltettek egy kérdést én meg arra válaszoltam.
2021. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
44%
8. Online tanulni aha, 12 órás munka után nyilván.. A nyelveken kívül sok mindent nem lehet elérni papír nélkül és vannak dolgok amihez tanár sem árt aki elmagyarázza mert nem mindenki szivacs agyú..próbálkozni sok mindennel lehet , csak az idő az pénz..
2021. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!