Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez lehet hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet hülye kérdés, de lányok ti mit visztek magatokkal egy randira? Mi van a táskátokban?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már régen volt randi időszakom, de semmi extra, csak azokat vittem, amiket alapból is magamnál szoktam tartani. Telefon, kulcs, pénztárca, iratok.
2021. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mit kene? csak azt, amit amugy is viszek magammal pl. munkaba vagy atlag barati talakozora.

ha tudom, hogy utana ottalszom, akkor meg nyilvan pluszba ehhez szukseges dolgok (fogkefe, sminklemoso stb), de ez nem 1. randis dolog.

2021. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami egyébként is.
2021. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit máskor. Kulcs, pénztárca, iratok, rúzs, kistükör.
2021. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én nálam mindig egy nagy "sulis" táska volt :D

Szóval: Füzetek, rajzok, színesek, ceruzák, olló, pénztárca és pár papírzsepi, ha valaki a környezetemben elérzékenyülne. Kissé fura, de na.

2021. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!