Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ha egy felnőtt fêrfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ha egy felnőtt fêrfi aranyosnak címkéz egy nőt?

Figyelt kérdés

Jelent bármit is?


Hogy kellene ezt lereagálni?


2021. dec. 16. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Köszönöm?
2021. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok, csak ezen az aranyos szón akadtam meg. 35 felett furán hat.
2021. dec. 16. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Na felírom magamnak,hogy ezt sem lehet már mondani!
2021. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is mondta ezt egy kollégám, amikor próbáltam a kedvében járni, segíteni neki. De akárhogy is szerettem volna, nem. hiszem, hogy jelentene neki bármit is, csak úgy mondják. 32 vagyok.
2021. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De lehet. Csak arra lennék kiváncsi ez annyit jelent amennyit, vagy inkább van mögöttes jelentése
2021. dec. 16. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Egy férfinél a legritkább vannak mögöttes jelentések. Meglepődnél mennyire nem beszélnek rébuszokban. Ezt csak a női agy komplikálja túl.
2021. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Kérdeztél volna rá ha már ilyen ... nagy lány vagy! "Hogy érted ezt?" Három rövid szó! 2 mp!
2021. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak egyetlenegyszer mondta, akkor akár elkalandozhatott a gondolatvilága bármerre. Egy megnyilvánulásodra érthette mindössze.


Milyen viszonyban vagytok egyébként? Sűrűn találkoztok? Közös munkahelyen dolgoztok vagy bármi más egyéb, ami hivatali ügyintézéssel jár?

2021. dec. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zol56 ***** válasza:

Szerintem azt jelenti amit mond.

Feltétlenül pozitív értelme van.

Valószínüleg a tetszés kinyilvánítása. Ez lehet egyszerű ártalmatlan szipátia, de lehet több is.

2021. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!