Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Először találkozna a családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először találkozna a családom a párommal, aki idősebb picivel. Érdemes ezt karácsonyra időzíteni?

Figyelt kérdés

Sokáig úgy volt, hogy elutazunk dec. közepétől januárig, de aztán én meggondoltam magam. Neki viszont nem élnek a szülei, így karácsonykor végig egyedül lenne, ami nekem annyira szívtelenül és szörnyen hangzik... Azt mondja, hogy őt nem zavarja, mert első és második nap estére is lesz programja a barátaival, napközben meg legalább pihenhet, de akkor is...


A szüleim tudják, hogy van valakim, vagyis hogy "ismerkedünk", de azért ez ennél már jóval komolyabb (szinte együtt élünk). Csak ő 45, én 23. Konkrétan 1 évvel az anyámnál is idősebb... Tudom tudom, elhagy, kidob, rám un, mit akarok én tőle stb. Ezeket most hagyjuk, mert ugyanúgy lehet rossz vége egy korombelivel való kapcsolatnak is.


Szeretnék vele lenni karácsonykor, de nem tudom, mennyire lenne jó ötlet hirtelen rázúdítani az egész famíliát. Nálunk a karácsony elég nagyszabású dolog, mindig sokan vagyunk, közeli barátok is jönnek. 200 km-re van innen nekem az "otthon", így az nem opció, hogy napközben családozom, utána meg találkozunk.



2021. dec. 18. 13:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el előre ne akkor döbbenjenek le. Mert az mèg kínosabb.
2021. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit akar? A családod még rendben, de a barátok...
2021. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
9%
Én sejtem kiről van szó, és sajnállak..
2021. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Én sejtem kiről van szó, és sajnállak.."

Azta, még sosem találkoztam olyan emberrel, aki az országban mindenkit személyesen ismerne, és a magánéletükkel is tisztában lenne. Biztosan jó lehet. :)



"Ő mit akar? A családod még rendben, de a barátok..."

Azt mondja, hogy nem akar zavarni, meg hogy végig vele foglalkozzak a családom, barátaim helyett, de közben nyilván örülne, ha együtt töltenénk a karácsonyt, ahogy eredetileg is terveztük.

2021. dec. 18. 14:15
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem csak kicsit idősebb. Szüleid és a rokonság tudnak amúgy róla (a korát is)? Ha nem, akkor semmiképp nem most vinném bemutatni, hanem majd inkább januárban. A karácsony egy családi ünnep és főleg így, hogy nálatok ez nagy dolog, nem gondolom, hogy jó ötlet lenne ilyenkor bemutatni valakit. Meg párodnak is könnyebb lenne először csak a szűk családdal megismerkedni és nem a mély vízbe dobni.

Ha a család tud róla mindent, kíváncsiak már rá és örömmel várják őt is, akkor persze lehet.

2021. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

Picivel? :D Az apád lehetne.

Ne tedd anyád és apád karácsonykor ekkora sokknak.

2021. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem tűrnék el egy idegent a házamban karácsonykor, főleg, ha aznap lett bemutatva kb.
2021. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem idegen, hanem a párom. :)
2021. dec. 18. 14:51
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekik viszont idegen, a karácsony pedig nem a legalkalmasabb időpont a bemutatásra. Ha jövőre is együtt lesztek, akkor majd viheted.
2021. dec. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem idegen, hanem a párom. :)"


De nekik idegen. Egy velük egykorú krapek. Miért nem előbb mutattad be? A karácsony nagyon nem megfelelő alkalom. Az a gyanúm, hogy csak ki használni, hogy karácsonykor a rokonok előtt nem fognak balhézni.

2021. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!