Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy már ennyitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy már ennyitől el lett szúrva az estém? Egyszerűen csak nem jött el a kiszemeltem a programra, amire jönni szokott, de most ez valahogy mellbe vágott.Hogy lehet ezeket az érzéseket helyén kezelni?

Figyelt kérdés
Nem tudtam kizárni, annyira azt éreztem, hogy ez lesz az este, amikor közelebb kerülhetünk végre egymáshoz. De nem jött most el. Nem volt megbeszélve, de számítottam a jelenlétére. Még az is jobb lett volna ha látom, de nem történik semmi előrevivő
2021. dec. 18. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mi vaaaan?
2021. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem azért kéne elmenni helyekre, hogy hátha ott lesz valaki, hanem hogy jól érezd magad. Rögtön nem bszná el a kedved ilyen hülyeség.
2021. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

És ghostingolt teljesen? Vagy legalább írt neked valamit?


Amúgy persze, hogy vacak érzés... sajnos. De nyugi, ez egy-két nap és elmúlik. Ha ilyen bunkó volt veled, jobb ha hátat fordítasz neki, süllyedjen el.

2021. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, félreértettem, azt hittem, randira nem ment el. (3. voltam)
2021. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem randi volt:

Random volt 🙄


Szó szerint

2021. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Az érzés normális. Semmi gond nincs vele. dugás volt betervezve, semmi nem lett belőle. Értem a csalódást. Valszeg én is így éreznék.
2021. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem. Én csak azért utaztam egy későbbi vonattal haza, hogy vele utazhassak együtt.
2021. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De hozzá ne szólj xD
2021. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!