Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányokat találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerkedni egy kedves, aranyos lánnyal/lányokkal, de itt a környezetemben egyszerűen nincsenek ilyen lányok.

Bulizni ritkán járok, kevés a szabadidőm, de még sajnos anyagilag sem engedhetem meg magamnak, hogy minden hétvégén vagy minden második hétvégén elmenjek valamerre, a családomban csak én dolgozom, a szüleim nem.

Attól félek, hogy ha összejönnék egy lánnyal, aki szimpatikus lenne, nem tudnám megadni neki amire vágyna.

Félek, hogy amiatt nem jönne össze velem mert úgymond csóró vagyok.

Ha meg a lánynak szimpatikus lennék, a lány szülei meg tehetősebbek, akkor azok biztos nem néznék jó szemmel. :)


2010. szept. 6. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
van 3 literes kannásbor 500ért a tescoban
2010. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jajj... ne sajnáltasd már magad... hány éves vagy 78, hogy ilyen kétségbeesett vagy? hagyjuk már papa! biztos lesz majd egy olyan lány aki nem pénzre megy, cskhát te még nem találtad meg... megsúgom itt nem is fogod szerintem (az emberek többsége azért ír ide ilyen fajta kérdéseket, hogy valakivel ismerkedhessen, mert annyira kétségbeesett hogy jajj 23 éves vagyok, és nincs barátnőm, és mikor jön már el az igazi, és kéne valaki mellém aki szeret stb...) kicsit már néha szánalmasak ezek...
2010. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

A kerdesedben ott a valasz is. Azert nem talalod a rendes lanyokat akik osszejohetnenek veled mert felsz az anyagik miatt. Minthogy kellemetlen helyezben kerulj a tudatalattid valahogy elintezi hogy ne talaj csajt magadnak.

Amikor tulteszed magad a felelmeiden es rajossz hogy nem te vagy az egyetlen csoro a vilagon ( na meg krizis is van!)vagy eljutsz odaig hogy lehet letezik olyan lany aki nem a penzedert hanem magadert szeret akkor meg fogod talani a baratnod.

2010. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 EmilyRose válasza:

Ne aggódj, meglesz majd az a lány, mert vannak még ilyen lányok, tapasztalatból mondom, több ilyet is ismerek és még én is az vagyok. Sose értettük, mire kell a pénz annyira egy nőnek és hogy lehet, hogy összejönnek egy öregemberrel is, ha van pénze. A szabadidő már kissé bajosabb dolog, mert nehezebb úgy összehoznotok egy randit, ha nincs mikor és hol lehetőségetek. De ez is megoldható, még költségkímélően is, ha mondjuk nagyvárosban laktok, akkor elég csak elhívni sétálni és ha vannak kedvenc helyeid, megmutatni neki, elmesélni miért és te is megkérheted, hogy mutassa meg neked, hol érzi a legjobban magát. És itt nem egy klubra kell gondolni, hanem egy parkra, vagy valami ilyen helyre. Ha pedig előrehaladottabb a dolog, akkor se kell feltétlenül moziba hívni, mert igen hangulatos az is, ha nála vagy nálad moziztok a számítógépen, vagy megnéztek egy dvd-n. Még csak arra sincs esély, hogy valakik előadás közben susogjanak. Hát, remélem adtam ötleteket.

Még egyet tudok mondani: Próbált a társkereső oldalakat. Persze nem feltétlenül válik be. Én lassan 19 éves vagyok, és már 5 éve keresek valakit, aki elfogad olyan furának és sokfélének, amilyen vagyok. Eddig nem jött össze, de reménykedem, hogy a remélhetőleg előttem álló 80 év alatt azért még belebotlok.

Szóval fel a fejjel :)

2010. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem nehéz; lehetetlen.
2010. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Igen, szinte lehetetlen. El vannak kurvulva, anyagiasak, pöfékelnek és annyi eszük van, mint egy papucsállatkának.
2010. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok senkit sem elkeseríteni, 28 éves vagyok, és soha sem volt komoly kapcsolatom egy lánnyal sem. Külsőmre abszolút nincs panaszom, szeretek magamra adni, testfelépítésemet is nagyon jónak tartom, stb., stb. Az élet úgy hozta, hogy akivel nagyon össze szerettem volna jönni, abban hatalmasat csalódtam, vagy én nem jöttem be neki. Akik velem akartak összejönni, ők meg nekem nem jöttek be - ne külsőre gondoljatok, inkább belsőre. Valamennyien hibátlan külsővel rendelkeztek, de ami az eszüket illeti, hát... Köszönöm, abból inkább nem kértem. Igazság szerint eljutottam már arra a pontra, hogy nagyívbe letojom. Nem keresek magamnak senkit, a nagy Ő úgyis egyik pillanatról a másikra fog belépni az életembe, de úgy, hogy a legváratlanabb pillanatban, amikor nem is számítok rá. Higgyétek el, előbb-utóbb mindenki megtalálja a maga párját, de sose erőltessétek, mert az a lehető legrosszabb. Ha meg egy buta csinibabával akartok összejönni, az csak a ti bajotok lesz, én mindig tartózkodtam az ilyen lányoktól, sőt, bevallom, nem szeretek szép lány közelében tartózkodni - talán a sok csalódás miatt sztereotip a nézetem, de nem érdekel.


Életem során azt vettem észre, hogy a csinibaba-jellegű nőket kerülni kell messziről. Most 28 évesen tanársegédként dolgozom, de sosem érzem magam teljesen jól, amikor olyan kurzuson vagyok, ami tele van szebbnél szebb nőkkel... Ez van, sajnos!

2010. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hat sztem akkor a csaj csak kihasznal...ha neki az a lenyeg:D:D:DNe sajnald magad...
2010. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, teljesen igazad van. :D
2010. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
:( en is hasono hejzetben vagyok csoro raadasul nem dolgozm hanem 3ad eves egyetemista vagyok minibal bert kereso szulokkel. Meg nem volt egytelen baratnomse meg csoksem :(. Baratkent altalaban elszoktak fogadni es kedvesnek es jo embernek tartanak de sajnos csak ennyi belem meg nem szeretet senki pedig szerintem en is nezek anyira jo ki mint az atlag akiknek rendes komoly baratnojuk van.
2010. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!