Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki ha 24 éves lánykén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha 24 éves lányként még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
2021. dec. 20. 19:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene kb tisztalappal indulnank ha osszesodorna az élet
2021. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Hát eléggé az, hogy őszinte legyek. Én rondának tartom magam, mégis már 11 éves koromban kaptam szájrapuszit üvegezős játék végett. 17 éves korom után folyamatosan voltak alkalmi kapcsolataim, mert rájöttem hogy párkapcsolatra úgyse kellenék. De nyilván úgy csókolóztam és szexeltem is rendszeresen. Ma már mindenre van megoldás, csak keresni kell.
2021. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Meh, miért lenne az?
2021. dec. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki ... Hány kiló is vagy ?
2021. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves vagyok,nem csókolóztam.

Az,hogy erről mit gondolnak az vegyes.

Páran kiröhögnek miatta,néhányan furának vélte,de volt olyan is,aki kihívást látott bennem.

2021. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
20 éves vagyok és én sem csókolóztam még sose. Ne érdekeljen más véleménye, nem kell követni a tömeget. Ha úgy érzed akkor tedd meg ne csak azért mert már más túl esik rajta még tiniként.
2021. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!