Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csók közbe hova tegyem és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók közbe hova tegyem és mit csináljak a nyelvemmel (és a kezemet)?

Figyelt kérdés

Jó tudom hogy a partner szájába , de mit csináljak a nyelvemmel ? csókolóztam már de csak a partnerem csinált valamit a nyelvével és ugy nem olyan jó! és a kezemet hova tegyem csók közben ? /F

(bocs hogy ez már a sokszázadik kérdés ilyen csók témába !)


2010. szept. 6. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
milyen csók lehetett az előttem van...azért máskor csak át kéne löknöd a nyelved néha csapsz vele 2 őt és kész a kezed meg bárhol lehet csak ne a farkadon
2010. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már csókolóztatok és elbénáztad, akkor próbáld meg vele megbeszélni, hogy szerinte hogy lenne jó, mit csinálj. Nem mindenki csókolózik ugyanúgy.
2010. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
a kezed a szívére rakd ez fontos D:
2010. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

nyelveddel turkájjá a szájapdlásán , kezeidet agresszíven tedd a csecsére

nekem beszokott vállni

respect

2010. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
98%

eh.... nelegyetek szegénnyel ennyire mocskok...

amikor kisebb voltam, én is nagyon sok barátomtól kérdeztem hogy mi a túrót csináljak közben??? mindenki mondta hogy jaj csak dugd át és forgasd a nyelved, vagy hogy jaj majd magától jön... nekem semminemjött.... a csávó a fél arcom végignyalta, nem tudom mit művelt... nemis mertem utána még 1 évig mással próbálkozni..

1) először csak a száját puszild meg

2) nyisd ki a szád, ne dugd át a nyelved és csukd össze ( ezt jólmegaszontam, tehát csók csak nyelv nélkül:P)

3) nyisd ki a szád, dugd át a nyelved a szájába, körözz vele egyet, húzd vissza..

4) nyissad ki dugjadát és körözz vele párszor, de ne mint a mosógép, és ne legyen kőkemény a nyelved

valahogy így.... a kezeddel pedig... fogd meg a kezét, tedd a derekára, vagy simogasd meg az arcát, a karját, de ne vidd túlzásba...

2010. szept. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó! Végre egy kedves ember, aki hasznos tanácsokat adott!
2010. szept. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi ez télleg hasznos :D majd meglátom hogy alakul :D
2010. szept. 9. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!