Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véletlenül chateltem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül chateltem a legjobb barátnőjével tinderen ugye nem tudhatja meg?

Figyelt kérdés

Az van, hogy tök véletlen párba álltam (ez egy netes nemtom társkereső aki nem tudná) tinderen, egy lánnyal aki történetesen annak a lánynak a legjobb barátnője akiért teljesen odavagyok.


Fent voltam Pesten pár napot és gondoltam miért ne, régen használtam már picit tindereztem unaloműzésből. És matcheltem is egy csomó lánnyal, köztük egyel aki nagyon ismerős volt. Kicsit beszélgettünk, mert amúgy annyira nem jött be, pár alap infót elmondtam neki, de amúgy jófej voltam vele, na és majdnem találkoztunk. De végül más lánnyal találkoztam, szóval azóta nem igazán beszéltünk.

Na és rájöttem. Rájöttem azóta honnan volt ismerős...

Most nem akarom leírni mert nagyon bonyolult, hogy a másik lány akit említettem, szóval miért nem vagyunk együtt vagy ilyesmi, maradjunk annyiba, hogy ez most bonyolult de nem az én hibámból, viszont biztos hogy tetszünk egymásnak, szóval amúgy jól haladna a dolog csak ennek még idő kell. De nemtudom, belerondíthat ez a dolog? Végülis a legjobb barátnője. Jézusom mi lett volna ha... Szóval értitek. Ugye ez még nem az a nagy gáz kategória?


2021. dec. 22. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, már amennyiben nem gáz rajongani valakiért, másokkal meg tinderezni és találkozni. Nekem biztos nem számít. De te mit szeretnél? Ezt kell eldönteni és rögtön látszik hogy gáz vagy nem. Szerintem fogalmad sincs.
2021. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Ha valóban legjobb barátnők lennének nem állt volna veled szóba..
2021. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!