Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi már első alkalomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi már első alkalommal le akar feküdni veletek, nektek nem lenne olyan érzésetek, hogy még annyi időt se akar rátok szánni, hogy legyen belőle több randi és csak túl akar esni mindenen és csak minimum energiát akar beletenni?

Figyelt kérdés
Hova a fenébe siet így valaki? Mi az oka?

2021. dec. 23. 19:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
16%
20 de az menő 😀
2021. dec. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a nőtől is menő kell h legyen mert egyenjogúság van.
2021. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, hogy mi az igazság, de az én életemben van 2 ellenpélda.

24 évesen második randin szexeltünk, és 10 éves kapcsolat lett belőle.

A feleségemmel is a második randin volt szex, és boldog házasságban élünk.

Emellett volt egy jópár hasonló kalandom, amiből nem lett párkapcsolat, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy amiatt, mert hamar volt szex.

2021. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
81%
akinek ez probléma, azzal nem is lennék hosszú távon, mert nem tart egyenrangúnak.
2021. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
20-as, persze azt is gondolom, és ilyenkor már nem is érdekel annyira.
2021. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
61%

A hatos vagyok, akit jól lepontoztak, mert azt írtam, attól még akarhat komolyat. Ez saját tapasztalat volt, volt első randin szex hét éve, ma a férjem. Pedig már a randi elején megbeszéltük, hogy nála alszom.

Nekem tök mindegy ki mit gondol erről, felőlem lehetek ribi, be is árazhattam magam, pont leszarom. Olyan párt akartam, aki egyrészt feminista, tehát egyenrangúnak tekint magával. Másrészt aki a szexet nem egy bűnös tabunak tartja, hanem egy kellemes szórakozásnak. Na, egy ilyen ember nem írna ilyen demagóg beárazós dumákat. A többiek véleménye meg kb mindegy is nekem, elfogadom, nekem is megvan a magamé. De a tapasztalatom akkor is az, hogy lehet boldog kapcsolat első randira szexből.

2021. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
71%
26-os, lehet itt bizonygatni, és nyilván ti nagyon jól elvagytok, ha így gondolod. Ennek ellenére, ha valaki kicsit is igényes, nem fekszik le egy vadidegennel. Én nem tudnám felhőtlenül elengedni magam egy olyan emberrel, akivel aznap találkoztam először. Te biztos nagyon jó emberismerő vagy, és egyértelműen tudod, hogy a te örömedet is keresné, és ha esetleg kiszakadna az óvszer akkor is nagyon úriemberként tudna viselkedni. De én egy vadidegenben nem tudok megbízni, és szerintem egy férfi is ha igényes, akkor nem fekszik le egy ismeretlen nővel. Aztán lehet nyavalyogni, hogy jaj bepaliztak, mert gyerektartást kell fizetnem. Olyannal kell lefeküdni, akiben megbízol, és ez szerintem első randin ez nem tud kialakulni. Akkor is, ha őrülten működik a kémia, azért nem árt óvatosnak lenni.
2021. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
30%

Nem érzem magam igénytelennek, csak mert volt pár egyéjszakás kalandom is. Szerintem ha valaki kicsit is igényes a mondandójára, akkor nem csak a saját álláspontját tartja abszolút igazságnak. Ez olyan szintű egocentrizmus, ami nagyon beszűkíti az ember elméjét.

Igen, nagyon jó emberismerő vagyok. Pontosan tudtam, hogy kitől mit várhatok. Pár óra után simán meg lehet mondani legtöbbször, hogy valaki komolyat akar, vagy csak dugni.

Ha kiszakad az óvszer, azzal sem egy úriember, sem egy vadbarom nem tud sokat kezdeni, a nőnek kell elballagni az orvoshoz és eseményutánit bevenni. Ebből a szempontból tök mindegy, hogy egyéjszakásban vagy évek óta tartó kapcsolatban történik.

A gyerektartáshoz már az kell, hogy a nő ne vegyen be eseményutánit. Ebből a szempontból abszolút a nő kezében van a kontroll.

Amit a férfi aspektusból írsz, az igaz, nekik ebből a szempontból nagyobb kockázat. De azért ha gumit használ, azt lehet ellenőrizni utána. Plusz az óvszer nem szakad ki olyan gyakran. Persze, tudom, itt gyakorin minden véletlen terhességnél ez van, a valóságban viszont elég ritka. És akkor is ott a tabletta.

2021. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Pont te tartod magad csalhatatlannak, mert az általános nézőponttal ellentétben itt azt bizonygatod, hogy első éjszakán milyen jó lefeküdni valakivel. Pont te vagy az, akinek ez bejött, és az általános nézet az, hogy ilyenkor nincs tisztelet egyik fél részéről sem. A te álláspontod a kivétel, és írtam, hogy ha neked így bejött az élet, hát hajrá. De nem igazán szerencsés erre biztatni az embereket, mert az általános tapasztalat nem ezt mutatja.
2021. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29. A normális ember azt mondaná: nézd, nekem szerencsém volt, de senkit sem biztatnék arra, hogy első alkalommal lefeküdjön egy iddegennel. Orosz ruolettezni is lehet, van aki túléli, de az ne mondogassa már azt sem, hogy ő bizony tudja hogy a golyó nem a csőben volt.


Imádom atokat is, akik azt mondják micsoda jó emberismerők, főleg huszonévesen. Ezt inkább komédiának vagy viccnek tartom, bele sem megyek ennek kivesézésébe.


Nézzük mi van ma a porondon: 1 nőre 10 férfi hajt, ezek közül 8 házas vagy párkapcsolatban van, ennek 75%-a teljesen alkalmatlan komoly kapcsolatra. A 10 pasiból 8 és fél kizárólag szexre hajt, főleg azért mert kapcsolatban van. Akik nem, anak fele lelki sérült, incel, vagy alkalmazkodni képtelen ember, esetleg egy kétlábon járó szerencsétlenség. Nos, aki marad az meg okés lenne, de mi a valószínűsége hogy pont az lesz az akivel lefekszel?

A nárcisztikusokról még nem is beszéltem, azaz akik olyan édesek, figyelmesek, törődők az első néhány hónapban. Természetesen a 28-as amazonunk ezeket az akadályokat játszi könnyedséggel veszi, sőt, arra biztat mindenkit, hogy ne tétovázz, ugorj az ágyba az első jött-ment indegennel, hiszen neki ez az alap.


Aztán megmagyarázza, hogy micsoda szemétség egy nőt megítélni az alapján, hogy első blikkre szétszexelteti magát, hogy finoman fejezzem ki magam. Azért na... ne tartsunk már ott, hogy követendő példa legyél!

2021. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!