Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire ritka ez a típusú pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka ez a típusú pasi?

Figyelt kérdés
Érzelmes, jóképű, jó kiállású, odaadó, jó munkahely, jó kereset, határozott, céltudatos, intelligens?
2021. dec. 27. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Tekintve hogy ezek mind relatív tulajdonságok, meglepően gyakoriak lehetnek
2021. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Vannak ilyenek is! De azok nem fogják ezt hangoztatni úgy általában!
2021. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Bennem megvan, de emiatt nem vagyok túl hűséges. Szóval igen,van.
2021. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
mind csak rád vár
2021. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Vannak ilyenek. Csak SOK nő le sem köpi őket, mert kitalálnak valami baromságot ami miatt nem adnak esélyt nekik. Pl.: Nincs 180 cm. Elvált. Van gyereke. 40+-os. Nincs kocsija. Vidéki. ...
2021. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Ez a veszély nem fenyeget. Én veszem a nőket.
2021. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem ritka, csak nem Tatabányán, meg Nyíregyházán kell keresni.

Ezek a férfiak általában 45+-os apukák és 10 körömmel ragaszkodik hozzájuk a párjuk. Mert amikor még szpóágon voltak az iskolában, munkahelyen és albérleteztek, vagy anyósnál laktak, és nem volt lovetta wellnessre, akkor is kitartottak mellette.

A sok tündérke azt hiszi, ezeket a fazonokat le lehet akasztani a fogasról, amikor közeledik a 28. szülinap és rájuk jön a szülhetnék.

2021. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tatabányán tehát nincs olyan sztori, hogy két ember leéli egymás mellett a szopatós és a vidám éveket? Vagy hogy kell ezt érteni?


Ezen kívül egyetértek, mert valóban ésszel találja ki az ember, hogy amit összehozott pár évtized szívással azt odadobja-e egy új lehetőségért.

2021. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
9.: Vannak munkahelyek mindenhol, de az igazi kasza Bp-n van.
2021. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kinek hol. Én laktam a világvégén, ott se kerestem rosszul. Most egy nagyobb városban lakom, itt tényleg jól keresek, de lehet még belefér az életembe Bp meg NY is. Kíváncsi leszek.
2021. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!