Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 év körüli nők. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év körüli nők. Ha ismerkednétek egy 40+-os férfival,bevallaná hogy még soha nem járt külföldön, ez hátràny lenne a férfi számára? Akkor már nem érdekelne annyira a pasi?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Igen, bár 30 éves vagyok, a férfi pedig akiről ezt éppen megtudtam tegnap, 38. Szerintem ez ma már olyan alap dolog, hogy kisebb sokként ért.

Mármint nem az agyba-főbe utazgatás az alap, hanem hogy az embernek van annyi nyitottság más népek kultúrájára és a világra, hogy ha anyagiak miatt talán nem is állandóan, de egyszer-egyszer kimozdul. Írom itt az anyagiakat, de jobban belegondolva ma már nem is kerül sokba egy külföldi utazás, ha ügyes az ember.

2021. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

miert nem jart? nem erdekli vagy nem volt ra penze? nem tudott kivel mennei?

oszinten, nekem ez eleg negativ benyomast keltene, szerintem egy nyitott, intelligens emberben kellene, hogy legyen annyi kivancsisag, hogy erdekli a vilag es van igenye arra, hogy egyszer-egyszer azert kimozduljon az orszagbol. ha pedig egy egyszeru utazasra sincs penze felnott emberkent, az szinten elegge negativ benyomast kelt. ha barati nincsenek es ezert nem utazott, az szinten rossz pont. en szeretek utazni es jo lenne, ha a masik legalabb neha-neha partner lenne benne.



egyebkent en randiztam ilyen ferfivel, aki sosem jart meg kulfoldon, mondjuk o 30 korul volt csak. az ok az volt, hogy panikbeteg es konkretan a varost nem tudta emiatt elhagyni, nemhogy az orszagot. sajnaltam, de nem kell ez a plusz teher nekem. de nem ezert nem lett semmi a dologbol.

2021. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Egy horvát tengerpart 100 alatt megvan egy hétre. Hihetetlen hogy 40 év alatt nem volt erre igény, nem látta 25 éve hogy mások külföldön nyaralnak...
2021. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 "Egy horvát tengerpart 100 alatt megvan egy hétre."

Ő sem járt még külföldön, akárcsak a magyar emberek 80%-a.

2021. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4

A 80%-ot erős túlzásnak érzem.

Már középiskolából is viszik a gyerekeket táborozni, de családdal vagy egyéb módon is el lehet jutni legalább 1x-2x a tengerhez vagy a hegyekbe 6-8 órás utazással.

2021. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!