Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Körülbelül milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Körülbelül milyen pasi vagyok külsőre?

Figyelt kérdés

[link]


Vágom hogy fogyni lehetne kicsit.. :] Pont ezért is sétálok :)


F/31


2022. jan. 3. 15:29
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
93%
Sokat híztál. Amúgy kapd már össze magad, nálad rosszabb pasiknak is van nője, igaz, nem fiatal és szép. Attól pedig nem fogsz fogyni, hogy sétálást imitálsz.
2022. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hozzad hasonlo osztalytarsam meg altalanosban. O lefogyott, van felesege es egy lanya is. Az elhanyagolt kulsonel taszitobb nincs. A belsorol meg ne is beszeljunk. Tudnal te ennel jobbat, de a lustasagod akkora hegyeket emel eled, hogy keptelen vagy megugrani. Ki kene talalnod, hogy mit szeretnel meg a hatralevo cirka 10000 napodon csinalni, es belevetni magad annak megvalositasaba. Az idod fogy, jo sokat kidobtal mar.
2022. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
87%
Azert annyira nem vagy gáz, csak kicsit kupáld ki magad.
2022. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
97%

Jópasi vagy, kapj ölbe és bandukoljunk a rengetegben :)


Manyika 60

2022. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Olyan NémethSzilárdos beütésed van.
2022. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Amúgy ne beszéljünk már úgy mintha én lennék az egyetlen pasi akin van felesleg... ti ránéztetek már a nőkre? a legtöbb magyar nő is simán túlsúlyos pláne 30 felett.


nem vágom hogy miért ne lehetne legalább egy ronda nőm így is.

2022. jan. 3. 16:01
 17/48 A kérdező kommentje:

Amúgy a túlsúly is csalóka, a fejem elég pufi, ez tény, de a testemen nincs olyan sok felesleg.

VAn egy kis hasam még ezen kívül de ennyi.


Amúgy meg nekem nem kellene olyna nő akinek így nem vagyok jó, de mínusz 20 kilóval meg de...

2022. jan. 3. 16:03
 18/48 anonim ***** válasza:
70%

Volt régen egy sorozat, az volt a címe, hogy "Gazdagok és szépek".

Nem tudom miért, de mikor olvasgatom itt az oldalon a válaszokat, mindig az jut eszembe!

2022. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

"Sokat híztál. " Egészen pontosan 5 kilót az utóbbi hónapokban... bár voltam én kifejezetten vékony is a huszas éveim elején, ugyanúgy kerültek a nők.


Úgyhogy van egy sejtésem hogy nem a túlsúly a fő gond.

2022. jan. 3. 16:05
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Sztem túl sok volt a pokolbeli fagyiból.
2022. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!