Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van itt közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van itt közületek olyan, aki "pávafiú"? Vagyis vasalja a haját, divatosan öltözködik, esetleg még ki is húzza a szemét.

Figyelt kérdés
Nem értem miért szidnak titeket, szerintem tök helyesek vagytok! Mindenki ki van akadva, hogy egyre lányosabbak a srácok ma már, de nekem bejön ez a stílus! 21L
2010. szept. 7. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ja még jó is lenne amíg nem esnek át a ló oldalára...mert mondjuk egy vasalt kék hajú rózsaszín dínós pólós lilára kihúzott szemű sráctól a falra másznék semmi emberség nincs benne pff
2010. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kb ez a divat mostanában
2010. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Itt bukott meg a rendszer. Egyeseknek bejön ha valaki ledobja a "fiús" énjét(és nem az "ápolatlanságra" gondolok).

És még csodálkozunk hogy egyre több a melegfelvonulás az egész világban.

Mit gondoltok mit látnak a fiatalok az utcákon?

2010. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát bakker és ilyenekkel élünk egy bolygón...most képzeld el míg te itt írsz hány pasi szopja a "pasiját" és hány pasinak a segglyukát tágítják most
2010. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az ilyenekben csak azt látom,hogy csak saját magukkal törődnek. Nem tudom,hogy tud az ilyen tettszeni egy nőnek.
2010. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, most őszintén, mi az a dolog ami tetszeni tud egy ilyen - bocs a szóhasználatért - büziban? Ha belegondolsz ennél rosszabbat nem tudnál kifogni... Magával törődik, sírósabb, mint egy lány... És te ezt választod az igazi férfiak helyett? Csak gratulálni tudok hozzá...


Honvéd

2010. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Tök helyesek"


És évről-évre egyre több homár vonul fel az utcákon, annak egy része csak divatból, mert látják a sok retardált "pávafiút(?)"

2010. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

miért kell ezt egyből a b*uzikkal párosítani?:D ezt rühellem.ennek a többségét a média találta ki, a srácok csak átveszik, ahogy a lányok is, mert most ez a divat, mert egyedi(az elején az volt, most már nem), de ezt úgyis csak az csinálja főként, akinek nincs egyénisége. Ha majmolja, hát istenem. Nekem alapvetően bejön, de inkább a visszafogottabbra gondolok. Nem baj, ha vasalja/festi a haját, csőnacit hord meg ilyenek, ha egyszer ez áll jól neki és így érzi jól magát a bőrében, úgy oké. Az arctípuson sok múlik, ha illik hozzá, akkor oké(azért ne legyen belőle papagáj). Én inkább egy ilyesmi fiút választanék magamnak, mint mondjuk egy nagyon kigyúrt(vagy éppen nem is izomtól olyan nagydarab), bőgatyás suttyó rappert, mert abből is akad nem is egy.

a b*uziságról annyit, hogy attól, hogy valaki "pávafiú", még nem biztos, hogy az. Több ismerősöm is így öltözködik, de egyik sem olyan, mégha néhányukkal elszaladt is az a bizonyos ló. nem kell a külsőből ítélni, nagyon fontos a belső is!:S

ja, és nem vagyok ilyen, hanem punk. sokan mondják, hogy punk és az emo nem fér össze (nem egyszer hallottam), de ez hülyeség. aki külsőből ítél és ezért kötekedik az egy nagy balf*sz!!!

16/L

2010. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egészségetekre lányok, faljátok a kis homokgyíkokat, aztán majd 25 évesen úgyis sírni fogtok egy olyan férfi után, aki nem a tükör előtt b@szakszik, meg a kozmetikusnál.

Ez egy betegség, egy férfi nem ilyennek születik meg.


Azért vonzódsz ezekhez, mert lelked mélyén, a saját nemedhez vonzódsz, hiszen a Nőies "férfiak" tetszenek.

2010. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerinted nekünk idősebbeknek nincs elég tapasztalatunk, hogy ezt megállapítsuk? Amikor mi voltunk fiatalok akkor az ilyen kis "páváka" ott ütöttük ahol értük. És nem azért, mert úgy öltözködtek, hanem mert úgy viselkedtek... Gondolkozz el, hogy egy ilyen mellett megpecsételed a sorsod a közvéleménynél és a normális emberek undorodni fognak tőled, vagy elfelejted ezeket a büzikat és egy normális FÉRFIT találsz...


A hatodik voltam...

2010. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!