Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem válaszol ezután a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem válaszol ezután a kérdés után, mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Három napja beszélgettünk a sráccal. Mindig rám írt előre. Nagyon érdeklődő volt. Említette, hogy komolyabb kapcsolatot keres és reméli majd be tudja ezt bizonyítani. Negyedik nap rákérdeztem, hogy esetleg van-e facebookod vagy vibered. Olvasta, de nem válaszolt azóta se.

Vajon rossz dolgot kérdeztem? Mi értelme ennek a hirtelen eltűnök a beszélgetésből szó nélkül?



2022. jan. 4. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez is miért van a felnőtt párkapcsolatok kategóriában?

A srác talált jobbat szebbet könnyebben dughatót. Most talonban vagy, ha nem jön össze a másik akkor elővesz.

2022. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Megtalálta a komoly kapcsolatot, csak nem veled.
2022. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez ennyi volt, lelepett. Megis csak egy felszines bunko volt, aki behazudta, hogy te erdekled es nem a kulsod. Ne mondd, hogy meg nem talalkoztal ezzel a tipussal, rengetegen igy csinaljak.
2022. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na igen, de érdekes, amíg nem kértem elérhetőséget, mindig írt. Nekem az jutott eszembe, hogy rejtőzik.
2022. jan. 4. 15:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem független a pasas, és most lebukott.
2022. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Szamit, hogy mi miatt lepett olajra? Kamuzott valamirol es a legegyszerubb utat valasztotta. Ennyi.
2022. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is lehet amúgy, hogy nem gondolta komolyan ezeket vagy nem akarja, hogy megtudd ki ő
2022. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,nincs neki egyik sem,vagy nem akarja megadni.

Facebookon általában elég sok személyes dolog van,a viber meg ugye telefonszám alapú.

Min beszéltetek eddig?

2022. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy aztán nagyon lehet ismerkedni, hogy nem tudom meg ki ő 😂 Nem is értem ezt hogyan gondolhatja egy férfi egy társkereső appon🙆
2022. jan. 4. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolja, hogy szórakozik egy kicsit. A gyakori is tele van trollokkal, a társkeresők sem különbek. Mondjuk jó neki, hogy ennyire ráér szórakozgatni emberekkel..... Arról nem is beszélve, hogy ezen mit talál szórakoztatónak. Elég sivár lelkivilága lehet.

Engedd el, pocsék lény az illető.

2022. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!