Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogy csináljam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy csináljam, hogy sikerüljön, és neki is jó legyen?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam táborban és megismertem egy lányt, mindég jókat beszéltünk ,de több nem volt...idén ő ment megint, de én nem, viszont, nemsokára találkozok vele, 1-2 hónap múlva, msnen beszélgetünk néha és szintén jól elvagyunk, meg mondta is hogy várja stb...naés mikor összefutunk, szeretném megölelni, hogy csináljam, hogy jól süljön el? esetleg később a csókot, hogyan időzítsem? mikor, hogyan vehetem észre, ha ő is akarja?
2010. szept. 8. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

előbb találkozzatok többet

aztán tervezgess

2010. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az nem lehetne megoldani olyan sűrűn....nem egy városban lakunk....bár nem is olyan emssze de van távolság
2010. szept. 8. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
ha már taláékozni szeretne veled, akkor az azt jelenti, hogy neki sem vagy közömbös.a csókkal én első randis talin? még várnék. De te jobban tudod ,mennyire vagytok jóban stb. Ez majd akkor jönni fog, látni fogod, h akarja e!!
2010. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell sietni. Szerintem alig van elvétve néhány ember aki első randin már csókolózik is. Nem szokás és nem véletlenül. Nem javaslom -még ha ritkán találkoztok is- hogy első randin így letámadd.
2010. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!