Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randin túl vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin túl vagyok egy csajjal. Hívtam újra, de már kétszer lemondta elfoglaltságra hivatkozva. Mindig azzal jön, hogy térjünk rá vissza néhány nap múlva, akkor látja a beosztását. Miért nem mondja meg, ha nem akar találkozni? Rákérdeznétek nála?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez offos. Milyen volt a randi? Hogy viselkedett alatta? Meddig tartott?
2022. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd pár napig, akkor majd kiderül, hogy érdekled-e egyáltalán vagy csak nem képes annyit mondani, hogy nem voltál neki szimpi.
2022. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan elképzelhető, hogy nagyon elfoglalt. De nekem inkább úgy tűnik, hogy nem jöttél be neki és részéről ennyi volt az ismerkedés. Én a helyedben nem foglalkoznék tovább vele. Ha mégis akarna valamit, akkor megkeres.
2022. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!