Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egyedülálló vagy, mi az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedülálló vagy, mi az oka?

Figyelt kérdés
Miért nincs párotok?

2022. jan. 13. 20:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos impotens vagyok 19 éves korom óta. 41/f
2022. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Szakitottam vele, mert kiabrandultam belőle.

F

2022. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt a férjem.


Egyrészt nem érzem úgy, hogy vágynék és képes lennék új kapcsolatra, másrészt úgy látom, 46 évesen, özvegyen egy kamasz gyerekkel valószínűleg ha szeretnék sem találnék könnyen társat.

2022. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig nem voltam kész, aztán pedig úgy alakult, hogy nem igazán voltam emberek között és aztán jó hosszú egyedüllét lett belőle. Mostanában érzek megint erőt ahhoz ,hogy újra megpróbáljam

N

2022. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
98%
Van egy alapbetegségem, 1, ami miatt nem kellek senkinek sem; 2, alapból elmarom magam mellől a közeledőket, mert sajna megtanultam az egyedüllétet, és nem bízom abban, hogy valaki mellett meg tudnék is maradni. (F)
2022. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált vagyok, home office-ból dolgozok és utálom a telet, szóval boltba menésen kívül csak edzeni járok el itthonról.


Aztán ha valahogy valakivel el is jutok az ismerkedésig, akkor túl hamar beleélem magamat és aztán rágörcsölök az egészre. Meg hajlamos vagyok több időt / energiát fektetni az ismerkedésbe, mint a másik fél, általában én jobban akarom, mert kicsit elegem van már a magányból, de ezek miatt mindig valami szánalmas végeredményt sikerül produkálnom. Szerencsére azért tanulok ezekből, de azért kicsit zavar, hogy másokhoz képest jóval több időt fektetek magamba és így sem jön össze semmi. Kicsit igazságtalannak tűnik, de ilyen az élet, szóval nem vágom földhöz magamat emiatt.


25F

2022. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
93%

Csúnya vagyok,ha akarnám se kellenék senkinek.

23 éves létemre mégcsak meg sem csókoltak soha.

2022. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

Mostanában jutottam el arra a felismerésre, hogy alkalmatlan vagyok szoros párkapcsolatra. Rendbe teszem magam lelkileg, aztán talán utána.

30n

2022. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

4 éves párkapcsolatom volt, vége lett. Szép volt, jó volt, de sajnos elmúlt...

De most jó egyedül, olyat fejlődtem önismeretileg, olyan szabadnak érzem magam, mint még soha.

Ha jönne a szőke herceg fehér lovon, akivel minden természetes és magától értetődő lenne, nem küldeném el persze, de jelenleg mindenki jobban jár szerintem, ha előbb magamat teszem helyre, és csak utána kezdek el mást boldogítani (:

21L

2022. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem találtam meg a megfelelő partnert 51/f
2022. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!