Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most finom utalás a könnyűv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most finom utalás a könnyűvérűségre?

Figyelt kérdés
Összegabalyodtam egy külföldi sráccal amíg itt nyaralt, azóta is írogat, pedig már rég otthon van. Hazatérése után viszont kiírta, hogy ha "szingli vagy, akkor mindenképpen el kell látogatnod Budapestre". Nem tudom, hogy álljak hozzá ezek után.
2022. jan. 20. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Inkább arra, hogy a magyar (budapesti) nők csinosak, aranyosak, nyitottak, jó velük a szex stb. Én ebben semmi negatív felhangot nem érzek.
2022. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Én rákérdeznek konkrétan. Magyarázza meg, hogyan is gondolta.
2022. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%

Ezt te is tudod kérdező, csak még magadnak sem akarod beismerni.

Qrvából lesz a legjobb feleség, ahogy mondják sokfelé.

2022. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező bátor vagy, én ezt a kérdést nem mertem volna feltenni a helyedben. Persze erőltetetten lehet bele pozitívat látni ahogy 1-es tette, amennyiben olyan szinten csak kalandként élte meg a nő hogy azon a szinten a "jó volt vele hancúrozni" bóknak számít. Bár iszogatós asztaltársaságban a haverok előtt nyers részletekkel se fukarkodik majd...
2022. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

Mert Magyarországon sok a ribizli es sok a szex ,buli


Igazából semmi közöd ahhoz mit irt ki

2022. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A pali ide jár megk*ratni magát, mert itt nem ismeri senki, nem kell szégyellnie.

Egy strigulának jó lesz, tovább nem foglalkoznék vele, te se tedd:D

2022. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, viszont ő javasolta, hogy tartsuk a kapcsolatot, amiután szintén ő keresett, és megvan a napi szintű kommunikáció. Azért nem értem, mert ha annyira könnyűvérűnek tart, miért kell a kapcsolatfenntartás.
2022. jan. 20. 14:15
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak ő tudja mit jelent. Kérdezz rá, bár nem valószínű, hogy az igazat fogja írni. Valószínűleg tartana attól, hogy a chates társalkodónőjét elveszítené utána. 🤣

Lehet idén is jön ide nyaralni, így megint jó lennél szórakozási lehetőségnek. Ezért akarja fenntartani a kapcsolatot veled. Kérdés, hogy neked szükséged van-e erre? Nekem nem lenne. Ez a kiíràs szerintem elég negatív a magyar nőkre nézve. Kb., mintha nagyon könnyű lenne itt találni dugópajtikat a pasiknak.

2022. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem finom utalás, inkább elég direkt.


Valószínűleg tervben van, hogy jön még Budapestre haverokkal, akkor találkozhattok megint, és hozd a barátnőidet is.

2022. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Ja, nekem is volt hasonló kalandom, ott is a csávó akart utána meg évekig beszélgetni. Azért mert jött még Budapestre, és gondolom akkor már a "bejáratott punci" egyszerűbb lett volna, mint újat meghódítani. De nálam megszívta, mert közben lett kapcsolatom.

Ilyet kiírni nem túl okos dolog, mert ebből egyértelmű, hogy nem sok diszkréció szorult a pasiba. Szerintem hagyd a fenébe, nincs sok értelme bájologni vele.

2022. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!