Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy működik a tinder?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a tinder?

Figyelt kérdés

Regisztráltam, de minden pénzbe kerül oké

Tehát ha valakit szívezek és nincs elő fizetése homályosan lát? Addig nem tudok beszélgetni amíg úgy mond rám nem talál és szivet nem küld ha nincs elő fizetve ?

Valaki magyarázza már el


2022. jan. 26. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönösen jobbra húztátok egymást, akkor tudtok írni egymásnak.
2022. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizetni. Ha valaki jobbra húz és te is jobbra húztad akkor matcheltek és tudtok beszélgetni
2022. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizetni de elönyös mert akkor làtod ki húzott téged jobbra. Én emiatt fizettem elö.
2022. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A jobbra húzásra gondolom kevés az esély

Melyik csomagra éri meg elő fizetni

Kipróbálni szeretném 1 honaposat

2022. jan. 26. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelés segít, de nagyon drága, így nem költenék rá. Helyedben inkább egy profi fotósra költenék, aki készít rólad pár jó minőségi képet, különböző ruhákban, helyeken.
2022. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!