Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet addig eszkalálódik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet addig eszkalálódik a nőhiány hogy hamarosan már nem csak a milf-trend lesz, hanem a nagymama korú nőknek is udvarolni fognak az éhes férfiak?

Figyelt kérdés

Ugyebár rengeteg nő választ idősebb férfit magának. Ebból az következik hogy sok fiatalabb férfi ugaron marad. Ebből alakult ki a milf trend, amikor 20-25-30 éves fiatalemberek 40-50 éves nőknek udvarolnak és velük jönnek össze.


De ha már annyira drámai a helyzet, annyira elárasztották ezeket a korosztályú nőket is, hogy elképzelhető hogy már a 50-60-70 körüli nőkre is rá fognak menni?


F/31


2022. jan. 27. 11:46
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
84%
Ha annyira nőhiány van, mért találok mindig barátnőt? :O
2022. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
86%
Parlagon Balázs, nem ugaron:)
2022. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
1: jó pasi lehetsz külsőre, ennyi a nagy titok.
2022. jan. 27. 11:50
 4/53 anonim ***** válasza:
76%

3#

Legyél te is az. A külsőn lehet változtatni😉

2022. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
94%

#3: Nem, nem vagyok jó pasi külsőre. Átlagos vagyok. Átlagos az arcom és van egy kis hasam. A magasságom is átlagos, pénzes sem vagyok. Max értelmileg vagyok jobb a átlagnál, de ez nem az én dicsőségem, hanem az átlag szégyene.


Na, szóval, hogy lehet barátnőm? Miért beszélsz egyáltalán nőhiányról, ha nekem és egy csomó pasinak van barátnője?

Az, hogy nem tudtok becsajozni, nem egyenlő ám a nőhiánnyal. Nekem sem telik autóra, de nem mondom azt, hogy autóhiány van, mert látom, hogy tele vannak az utak autókkal.

2022. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
89%
A nagymamám 66 éves, szerintem majd bepisilni a nevetéstől, ha egy harmincas férfi bepróbálkozna nála.
2022. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az sem igaz, hogy rengeteg nő választ idősebb pasit. Én igen, mert mindig is ők vonzottak. Egy barátnőm van még, aki szintén nála 18 évvel idősebbet választott. A többiek korukbelit, vagy néhány évvel idősebbet.
2022. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
79%
Az lesz a legjobb, hogy még nekik sem fogtok kelleni 😂😂
2022. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

"Na, szóval, hogy lehet barátnőm? Miért beszélsz egyáltalán nőhiányról, ha nekem és egy csomó pasinak van barátnője?"


Egy csomónak meg nincs, lapozhatunk, kedves troll.

2022. jan. 27. 12:08
 10/53 anonim ***** válasza:
31%
1. Ez elég rossz érv. Bár értem azért pontoztak fel, mert kb. mindenkit felpontoznak, aki beszól bármilyen módon a kérdezőnek. De ha te nem éhezel, akkor a világon senki más sem éhezik?
2022. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!