Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanács észrevétel ez ügyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács észrevétel ez ügyben?

Figyelt kérdés

Két éve ért véget az utolsó kapcsolatom, azóta mondhatni elég sok lánnyal, nővel ismerkedtem randiztam és egyre jobban felépült bennem a sikerek által, hogy milyen nagy kan is vagyok, ami mint majd kiderül a sztoriból majdnem koppanáshoz és felsüléshez vezetett.

Szóval a munkahelyemre jött egy lány, akit mikor először megláttam még a szám is kinyílt, olyan nagyon szép volt.

Persze lehet, hogy másoknak nem ennyire az hanem csak simán szép, de az én ideálomat tökéletesen megtestesíti minden szinten.

Most így belegondolva nem változtatnék rajta semmit a külsejét tekintve és még az öltözködési stílusa és a haja is tetszik.

Viszont a gond.

Hogy mikor meglátom számomra is fura módon összeugrik a gyomrom és mire összekapom magam, hogy na most nem tökölöm el és megszólítom addigra késő és mosolyogva el is ment.

Ezt a részét 2 hét után legyőztem magamban mert ha egy nő ennyire elvarázsol, akkor nehogy már ne menjek oda, mikor csak 1x élünk. Főleg, hogy ő is ha meglát, mosolyog, igazgatja a haját.

Szóval tegnap, bár kiugrott a szívem úgy izgultam ami nekem is annyira fura volt hogy majdnem meghátráltam, szerintem még be is szédültem olyan pulzusom lehetett, de minden bátorságomat összeszedve odamentem hozzá egy nyitással...erre mosolygott, majd elkezdett oroszul beszélni:(

Nem kicsit lepett meg, hogy nem Magyar, de az első meglepetésem után váltottam Angolra, már ami a gyenge Angol tudásomból telt, de csak mosolygott és rázta a fejét.

Ekkor elővettem a mobilom és a fordítóba írtam be oroszul, hogy szia, hogy hívnak?

Szóval így sikerült meginnunk egy kv-t együtt, amiből kiderült, hogy orosz-ukrán-német tolmács és fordító, vagyis se magyarul se angolul nem beszél:(((

Holnap együtt ebédelünk, viszont azóta 1000 kérdés van a fejemben.

Mert ott van ilyen, hogy egy másik nyelvet megtanulni alapok szinten legalább 1 év, vagy pötyögtetni a telefonba állandóan az sem igazi, vagy talán még lehet venni ezt a fülbe tehető mikrofonos szinkronfordítót ami még eszembe jutott...

De igazából a lényeg, hogy ilyet, hogy pillangók ugrálnak a gyomromban egy nő látványától és mosolyától, a vele való találkozástól csak 1x éreztem, valamikor jó régen.

Ezért ez a kérdés is, mert ha ilyet tudott kiváltani bennem akkor egy nyelvi akadály sem akkora para, hogy jobban megismerjem, nem?

Mégis ott van most a fejemben a probléma, hogy csak fordítóval tudunk beszélgetni.

Tehát kiesnek a szóviccek, a gyors flörtök, kb minden, csak a kémia marad.

Mit gondolsz erről a helyzetről?


2022. febr. 2. 17:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Erre semmit nem lehet tanácsolni. Meg kell próbálni, aztán majd kiderül, hogy mi hozható ki belőle.
2022. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Cuki sztori :) Vágj bele és meglátod hogy alakul.
2022. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt az első reakcióm hogy aranyos sztori:D


Németül nem tudsz? Esetleg kicsit?

Én amúgy megpróbálnám valahogy. Megkérdezni van-e kedve ismerkedni és ha van akkor esetleg angolul tanulgatni kicsit?

V hogy ő mit gondol. Ha tolmács és fordító, tuti nem esne nehezére kicsit angolul tanulni, de ehhez ő is kell.


Amúgy a sztori kicsit a Pöttyös Panni mesére emlékeztet:D ott a gyerekek jól összebarátkoztak pedig nem beszélték egymás nyelvét.

2022. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy aranyos, de most képzeld a szitut, hogy kb remegést kapsz annyira tetszik valaki, de legyőzöd ezt és odalépsz, majd nem érti amit mondasz neki.

Majd állsz ott felsülve, előveszed a telefont, bekapcsolod a netet, beírod mit akarsz, majd megmutatod neki.

Nagyon erőltetettnek éreztem elsőre.

És lehet, hogy pont úgy van vele mint én, hogy nagyon tetszik, de a nyelvi akadályok miatt ez komoly macera. Ezt suttogja a kisördög.

A kisangyal viszont azt suttogja-igent mondott a holnapi ebédre, nincsen para!

2022. febr. 2. 19:18
 5/25 anonim ***** válasza:

#4 igazából mit veszíthetsz?

Elmegy veled tehát szimpi vagy. Hidd el ez sokkal nagyobb akadály lenne. Nevet tanulni/fejleszteni lehet. Kémiát, szimpátiát már nehezebb.

2022. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Na majd ird le, hogy mi volt az ebeden
2022. febr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Tök jól alakult az ebéd:)

Már nem izgultam annyira, mert az első lépés a nagyon nehéz szerintem-nekem-odalépni egy idegenhez és érdekesnek lenni annyira, hogy akár többet is akarjon.

Szóval úgy kezeltem a pötyögtetve beszélgetést, mintha alap lenne ez nekem.


És ahogy mások ő is nagyon jót nevetett a kajálási szokásaimon:D

Szóval a cégnél nincsen konyha, mindenki hozza otthonról.

Én meg minden nap szépen előveszek tálcát evőeszközt, szalvétát, megmelegítem a kaját, savanyúságot is eszem hozzá, majd felszeletelek egy almát másik tányérra és körberakom mandarinnal:D

Így szoktam.

Neki is hoztam abból amit tegnap este csináltam, ízlett is neki de a gyümölcsnél már kacagott, hogy mindenki szendvicseket eszik én meg itt megterítek :DD

Én meg komoly arccal írtam neki, hogy egy úr a pokolban is úr...aztán én is nevettem.

Szerencsére átment a fordítón és értette a lényeget, de nem kérdeztem rá, hogy ismeri e Rejtő Jenőt.

Szombatra lezsíroztam egy rendes randit vele, megvan a telószáma is.

Korizni fogunk elmenni, mert én alig tudok viszont sürgősen meg kell tanulnom rendesen, ő meg azt írta, hogy tök jól tud és majd megtanít.

2022. febr. 3. 18:17
 8/25 anonim ***** válasza:
Hogyan végződött kérdező?
2022. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Najó ez szerintem nagyon aranyos ilyen filmbe illő love story:D

Várjuk a fejleményeket:)

2022. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Szóval fordítón keresztül váltva pár mondatot érte mentem.

Mikor kijött akkor örültem először annak, hogy szóban nem kell megszólalnom mert olyan gombóc ugrott a torkomba hogy nem is tudtam volna, annyira szèp volt.

A kocsiban a mikrofonos fordító funkcióval beszéltünk mert vezettem.

A korizás meg nagyon jól sikerült és nem kamuzott tényleg jól tud és jókat kacagott hogy én meg nem.

Aztán beültünk a kocsiba és elindultunk egy kv zóba, de út közben elkezdett egy bizonyos módon nézni.


Nekem erről a nézesről pedig 16 éves korom ugrott be amikor egyedül maradtam egyszer a nővérem 24 éves barátnőjével.

Ő nézett így rám. Kicsit nagyképű félmosollyal nevetésbe hajló szemmel amikor is enyhén fölényes hangon megkerdezte- Tetszem neked? Hónapok óta bámúlsz.

En meg szóra nyitottam a számat de nem jött ki hang mert jobban berezeltem attól hogy kettesben vagyunk a szobámban es a kerdésétől mint az első boxmeccsem előtt.

Aztan még kerdezett valamit az edzésemről témát váltva, de addigra már nem csak néma hanem süket is lettem így odaléptem hozzá és megcsókoltam. Ő pedig közben átölelt.

Mikor pedig újra összenéztünk már nem volt az arcán a nagyképűség a zavarom miatti fölénye tudatában hanem őszintén szinte sebezhetően nézett vissza rám.


Szóval azóta ezt csókváró nézésként nevezem .

Ezért megálltam a kocsival ránéztem ő tovább mosolyogva felhúzta a szemöldökét én pedig odahajoltam és megcsókoltam.

Uh nagyon jó volt.

Ereztem a pillangokat meg minden és ereztem ahogy átkarol hogy várta már.

Aztán leírtam hogy mi lenne ha nem kv znank hanem innánk valamit...nálam.

Erre szélesen mosolyogva írta

-Első randin?

Én meg

-Az 1. randink a kv zas volt, a 2. az ebéd, a 3. a pénteki ebéd, ugyhogy most vagyunk a 4. randinknál 😊

Végül vettünk bort, de már csak utána ittuk meg.

Nagyon klassz volt.

2022. febr. 7. 12:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!