Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 èvvel idősebb fèrfi meghívo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mano40 kérdése:

30 èvvel idősebb fèrfi meghívott születésnapi bulira,egybe kötve ismerkedèssel,(nap végén megkérdezte van e valakim rajta kívül,eljarok e máshoz!?) Egyedül èl,csinos nő vagyok,ha nem akar kapcsolatot minek ír? Mezőgazdasága van otthon!

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Mano40!


Te mit szeretnél attól a manustól?

2022. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedés a másik nemmel, mínusz kapcsolat akarása = ?


Szerintem elég egyszerű megfejteni az egyenletet. (Sz-el kezdődik és -ex a vége.)

2022. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Mano40
2022. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem írtad, hogy mennyi idősek vagytok. Mert ha öreg már, mondjuk 70 körüli, akkor lehet, hogy csak társaságot akar. De ha te vagy 20 ő meg 50, akkor simán csak szexet akar.


De ha felnőtt nő vagy akkor azért ezeket a dolgokat neked is át kellene látnod.


Egyébként mit jelent, hogy "mezőgazdasága van otthon"? És mi ennek a jelentősége a történet szempontjából?

2022. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

A nickedből kiindulva 70 éves pasiról van szó? Korosztályod vagyok de a papik nem játszanak, de még az 50 évesek sem...

Mit akarna, mit kaphatna egy ennyi idős nő egy idős embertől? Ha meghívna egy ilyen bácsi valahova, elnéző mosollyal utasítanám el, oké hogy vén kecske is megnyalná a sót, na de mégis, na 😂 ne vicceljünk már.

A válasz ugyanez ha a nicked nem a korodra utal, hanem 25-30 éves vagy. Neki is mondanám hogy rossz helyen kopogtat a bácsi.

2022. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"A nickedből kiindulva 70 éves pasiról van szó"



Nem biztos, hogy a 40 a nickjeben az eletkora. Azt irta, hogy csinos no, nem azt, hogy csinos volt 20 eve. Nekem is hasonlo nickem van, de a szam 13, holott nem 13 eves vagyok, amikor regeltem sem annyi voltam....



37F incel

2022. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz, te 37/F incel vagy :D
2022. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!