Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan pasival aki annyira csóró hogy még autója sincs, sose nyaral, semmiféle programot nem csinál csak melózik meg döglik otthon?

Figyelt kérdés
F/31
2022. febr. 19. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Életművész vagy!

Egy élő Pán Péter, sose nősz fel!

2022. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, álompasi az ilyen!
2022. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tettél fel képet, ahol egy erdőben voltál, mond azt, hogy szeretsz kirándulni. Van rá bizonyítékod is.
2022. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, nekem van kocsim, lakásom, dolgozok és nem lennék lusta kimozdulni ha lenne pasim, de ilyen hozzáállással mint a tiéd, biztos hogy nem kezdenék veled.


Nem akarsz fejlődni, nem akarsz eljutni sehova az életben.

Őszintén, ez melyik nőnek imponáló?


Elárulom... egyiknek sem.

2022. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Te járnál ilyen nővel?


Legalább otthon csinálsz valamit?

2022. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4: pontosan mi a probléma a hozzállásommal? szegény vagyok, na bumm.
2022. febr. 19. 19:56
 7/16 anonim ***** válasza:
5! A kérdezöt nem tudom de nekem életem talán legkomolyabb szerelme pont ilyen csaj volt.
2022. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6: szabadidőmben főleg netezem, trollkodom, maszturbálok.
2022. febr. 19. 19:57
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Sokszor elfelejtik az emberek, hogy nem csodalenyek, nem kivalasztottak ahogy a zsidok is hiszik.


Univerzumi leptekben mennyisegben es minosegben az emberi elet szinte semmi, nulla, ures terido az univerzumban.


Egy emberi eletet nem kotelezo, nincs sehol eloirva, hogy elevezve kell leelni.


Az elolenyek 99%-a nem ugy halt meg, hogy peldaul a maci az erdoben ledolt elbucsuzott a csajatol "c'est la vie".


A maci meg sok eloleny valoszinuleg jobb esetben betegsegben, husevo bakterium fertozesben meg hasonlokban haltak meg. Az oz meg a savannan levo elolenyeket peldaul elve ettek es eszik meg a ragadozok.


Az ember sem kulonbozik a tobbitol. A homo faj igazi elso kepviseloje a Homo Habilis, ami ~2 millio eve jelent meg. Ott nem volt csajozas meg csaladtagoktol elbucsuzni a korhazban a futott agyban meg tisztasagban.


Ez a luxus amiben vagyunk a 2 millio evhez kepest csak par szaz ev - hogy van hutonk a lakasban, kise kell menni az utcara napokig kajaert, van aram, szorakozas meg minden.


Egy elet semmit nem jelent. Egy eletet ugy elsz le, ahogy a veletlen adja illetve kis reszben te hatarozod meg.


De soha, senkinek nem kotelezo es sehol nincs megirva hogy az eletet elvezni kell.


Legtobben ugy halnak meg hogy szar eletuk volt vagy unalmas, es ez teljesen rendben van es oke, emiatt nem kell szomorunak lenni.

2022. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!