Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék normális, szép barátnőt?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és nem találok sehol normális barátnőt, pedig állítolag jól nézek ki.Hol/hogyan lehetne találni? Discot ne irjátok sokszor voltam már és semmi értelmes.


22éves fiú


2008. dec. 16. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen kérdés is az Amerikába Jöttem című filmben, ahol Eddie Murphy ugyanezt a kérdést tette fel.

Jött is a válasz a kis muksótól, hogy kocsmába, szórakozó helyen NE. Inkább közösen elmentek egy jótékonysági estre és ott találkozott élete párjával...


Itt csak azt szeretném mondani, hogy olyan helyen ismerkedj, ahová te is szívesen jársz és látod értelmét annak, ami ott szajlik. Ez esetben rokonlelkekre találsz.

Mivel ugye a külső is számít, itt már csak szét kell nézni és kész.


Remélem segítettem.


B.P.

2008. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

www.love.hu


Nekem bejött... több éves kapcsolatban élünk kedves nejemmel (tehát össze is házasodtunk), teljesen jól megvagyunk, és itt találtunk egymásra. :)


Sok sikert neked is. :)

2008. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Mindenhol vannak normális, szép nők, csak kell bátorság, hogy odamenj és nem szabad magadba roskadnod, ha pofára esel.


U.I.: 22 évesen azért már nem ártana némi tapasztalat.

2008. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Könyvtár, kézműves klub, koncert, tábor, strand majd, most uszoda, könyvesbolt, ruhabolt, vendéglő, kávézó, net kávézó, esetleg chat, de ez ritka vagy szerencse kell hozzá. Társkereső oldalak, bár ez sem tudom biztosra, de itt is lehet szerencséd.

Bevásárlóközpont, hipermarket, persze mindenhol meg kell rá találni a megfelelő szitut. Meg nem biztos hogy pont ő lesz az akire vágysz hiszen idő kell míg megismered, de ha mást nem találhatsz egy jó barátot.

Ja és ne tedd túl magasra a mércét. Mert nekem ez a szép, normális kicsit túlidealizált. Lehet egy átlagos nő is szép és normális is. Vagy egy nagyon vékony, vagy egy ducibb lány is szép és normális. De lehet hogy nem olyan szép, de nagyon normális, vagy szép de vhogy nem normális teljesen. Ezeket vedd számba és tedd lejjebb a mércét.

A másik, állítólag minél görcsösebben akarod annál nehezebb mert vhogy észreveszik rajtad. Úgyhogy kicsit lazíts ebben a témában, próbálj vmi elfoglaltágot találni magadnak és lehet pont akkor találkozol a megfelelő lánnyal.

De nagyon fontos hogy komolyan gondold a kapcsolatot, ne szórakozásnak, mert nem minden lány van rajta olyan könnyen és akár egész életén át is elkísérheti ha te becsapod. Persze mond meg neki ha nem tetszik, de finoman és kedvesen, de semmiképp se hazudj neki vagy kerüld. Ha összehoz olyannak is a sors. Ezeket csak azért írtam le mert vannak lányok akik nem járnak diszkóba és sokkal érzékenyebbek másnál, persze diszkóba se mind érzéketlen nem ezt mondtam, csak talán ők edzettebbek. Persze ott is lehet új arc mindig aki épp csak egy évben egyszer kétszer ruccan ki oda.

Remélem tudtam tanácsot adni és rá fogsz akadni arra akire vágysz.

2008. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ja és még annyi hogy ne légy túl rámenős, de félénk se. És nem kell feladni az első sikertelen ismerkedés után. Kitartás!

A többiek jókat írtak!

Majd írj nekünk mire jutottál! Ha van még menet közben kérdésed írd meg nekünk, segítünk ha tudunk!

Ügyes légy!

2008. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 19 éves fiú vagyok, és az első barátnőmet főiskolán találtam meg. Én is rákészültem hogy a nagy ő legyen 16 éves, édes, szexi, szingli, alacsonyabb nállam, formás, legyen jó cicije, feneke, hosszú barna haja, ne legyen szemüveges, legyen rocker, lakjon közel*, szűz legyen, és ne legyen alkesz, ne cigizzen, ne legyek a 8. pasija!!


És mindezeknek csak töredéke valósult meg! És MÉGIS NAGYON DE NAGYON SZERETEM ÉS NAGYON TETSZIK NEKEM A BARÁTNŐM! és nem csalnám meg soha!

Szóval teljesen felesleges külső és belső alapján cimkézni! Sodródj az árral, biztos vagyok benne hogy megtalálod az igazit!! Csak ne görcsölj, és ne akard mindenáron! És tényleg mindegy hogy néz ki, mekkora, lehet valaki plázacica, ha főzni, mosni sem tud, és jobban érdekli az ami a zsebedben dudorodik, mint az ami a nadrágodban!


Légy aktív, gólyatábor, gólyabál, szakest, mozi, pizzeria, pláza... és ne akarj mindent 1 nap alatt! Én 40 napja ismertem ezt a lányt már, és csak akkor kezdeményeztem. :)


Hajrá! Ide már csak 1 nő társaságában írhatsz komit ;)

2008. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felesleges ilyet keresni, nincs!


Legyen pláza Qva, pláza qva, gazdag, tudjon köszönni, baXni. Minek neked normális nő, aki szép is? Sok sikert!

2008. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!