Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom állítólag elfogadta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állítólag elfogadta, hogy nem szeretem a gyerekeket, de úgy érzem mégsem? Story

Figyelt kérdés

A legjobb barátjának már megszületett a második gyereke. Nagyon szivesen járok én is hozzájuk, de folyton a barátom is és az anyuka is a kezembe nyomják a babákaz, hogy jajj de jól áll a kezemben, picit tartsam már meg az egyiket, vagy játszunk.

De én egyszerűen kényelmetlenül érzem magam, ha gyerekeket kell dajkálnom, játszadoznom velük.

Pedig a barátom sem szerete gyereket szerinte. De rám meg annyira erőltetni, hogy menjük a barátjához heti 2-3 alkalommal, mert neki hiányoznak a gyerekek.

Én is szivesen elbeszélgetnék, de folyton a gyerekek igy-úgy, felkelt, sétált, azt mondta mama. Már unalmas mindig ezt hallgatni, főleg úgy hogy visszafelé meg egyáltalán nem érdeklődnek.

Miért kell ráerőltetni más gyerekét?


2022. febr. 21. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg akar gyereket, és így próbál meggyőzni.
2022. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha megkérdeznéd? A leírtak alapján nagyon is akar gyereket, sőt a barátit is bevonta a presszióba.

Nekem a legjobb barátnőm sem adta a kezembe a gyereket, csak akkor, ha kértem, és én szeretem őket, és szeretnék is.

2022. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyomnák a kezedbe, hátad mögött összekulcsolod a kezeid, és hátrálsz.
2022. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mostanában már mondtam, hogy köszönöm de nem.

Beszéltem a barátommal,ő azt mondja erre, hogy nagyon jó ha a gyerekekkel találkozik, de hogy ő sem vágyik sajátra.

2022. febr. 21. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, persze... Szerintem attól fél, hogy ha nyíltan megmondja, hogy szeretne gyereket, akkor szakítanál vele.
2022. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, ha szakítana vele? Előbb-utóbb úgyis az lesz.
2022. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak ez az erőltetés, hogy az anyuka is folyton adná a kezembe a babát, a barátom meg nem érti mi ezzel a gond. Annyira jóban nem vagyunk, hogy nyiltan megmondjam, hogy nem szeretném a babáját dajákálni. Mi inkább csak a fiúk miatt barátkozunk, egyébként nem beszélünk, csak ha négyesben (vagyis mostmár hatosban) találkozunk.
2022. febr. 21. 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha annyira jóban nem vagytok, hogy megmondd, hogy nem akarod fogdosni a gyerekét, akkor ahhoz sem vagytok jóban, hogy fogdosd a gyereket.
2022. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan van gyerekem, de megértem. Férjemnek is van egy ilyen baráti párja akikhez elég gyakran megyünk, nekik is van egy gyerekük csak ő már 6 éves. Sajnos rettenetesen elviselhetetlen szegény gyerek, mászik bele az arcomba, hogy ráfigyeljek, kocogtatja a vállam, stb. Mondjuk én megnondtam férjemnek, hogy nagyon irritál a kisgyerek szégyen vagy sem, és nem megyek át olyan gyakran.
2022. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem igazán kedvelem a kisgyerekek társaságát, és nekem az a tuti módszerem arra, hogy ne nyomják a kezembe ilyenkor, hogy azt mondom határozottan, hogy szó sem lehet róla, nagyon félek, hogy leejtem, szóval inkább csak nézem messziről. Ez egy nagyon jó taktika, csak hát meg kell lennie a határozottságnak, ha mégis a kezedbe akarnák tuszkolni. Vagy csak simán eltolod a babát, és azt mondod: "nem köszi, vegetáriánus vagyok." és garantáltan nem fogják odaadni többet. :D Viccet félretéve, nem tudom miért csinálja ezt a barátod, de tényleg el kellene mondanod neki komolyan, hogy ez téged feszélyez, és próbáljon meg kicsit tekintettel lenni rád, és legalább ő ne tuszkolja rád a gyereket, ha már az anyuka nem veszi észre magát. Az alap problémát meg én nemes egyszerűséggel annyival oldanám meg, hogy szimplán nem megyek el hozzájuk (olyan sűrűn - csak hogy ne legyen harag). Kizárom magam a programból. Barátod szerintem nem haragszik meg érte, hogy te nem vagy ott heti 3 napot vele. Hogy őszinte legyek, nekem az már sok lenne nagyon. Ha párom menni akarna, akkor csak megmondanám neki, hogy menjen egyedül, mert nekem most nincsen hozzá kedvem.
2022. febr. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!