Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel a szöveggel sikeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a szöveggel sikeresen lehetne randira hívni a hölgyikéket, kedves csajszikák?

Figyelt kérdés

Mondjuk sétáltok a verőfényes februari napsütésben gondolataitokba merítkezve, mikor is elétek penderül egy megnyerően charme-os alpha categoriájú férfiú ember. Az illető markáns arcvonásai láttán egyből megremeg a lábikótok, de az férfiú tekintetében nem tudtok elmerülni, mint egy tropical laguna vizében, mert napszemüveg takarja a látószerveit!

Ám a gentleman alpha ekkor lejjebb tolja a napszemüvegét, és rátok kacsintva így communical baritone hangozatán:

- A napszemcsim menő Ray Ban,

Merülj el velem a kéjben!



2022. febr. 23. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha az órája is Patek, Philippe, vagy Omega...

:D :D

2022. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező, jó hogy jöttél, már pont kezdtelek hiányolni🥰😍☺️🤗💋
2022. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Én egyáltalán nem hiányoltam, sőt, már kezd kibszott unalmas és ciki lenni.
2022. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nem értem miért válaszolnak azok a kérdéseire, akik unják. Olyan, mint egy kisgyerek, azért csinálja, mert látja, hogy foglalkoztok vele. Ha egy válasz se lenne a kérdései alatt, rövid időn belül megunná és leállna.
2022. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Welcome back to frikvöntly ászkd kvescsönz pont hu, nekem nagyon hiányoztál 😍
2022. febr. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1:


Alpha male pasinak szerintem utoljára a walkmanjén volt Omega. :DD

2022. febr. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Az egyik kérdésnél írták a te neved. A kérdés így hangzott: Hogy hívják a plátói szerelmed nevét? És volt egy valaki aki az alfa male-t írta. Lehet neki kéne ezt írnod.
2022. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hm, ez jó advice, kedves 7-es, megkeresem a hölgyleány illetőt ;)
2022. febr. 24. 20:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Pleasure! Well i think, this was a good idea. But you will gentleman for this lady!
2022. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nagyon nem jó ötlet! Én akarom az alfamélt!
2022. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!